News

Opener 2021 nie odbędzie się! Podano nowe daty

Opener 2021 nie odbędzie się! Podano nowe daty

Wikimedia Commons/Kw992

Open'er Festival 2021 nie odbędzie się. Organizatorzy poinformowali o przeniesieniu imprezy na przyszły rok. Przygotowali jednak dla fanów niespodziankę.

Billie Eilish zapowiada nową płytę Happier Than Ever. Kiedy premiera? [TRACKLISTA] >> 

W 2020 roku wydarzenie zostało odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Kolejny Open'er zaplanowano na 30 czerwca-3 lipca 2021 roku. Niestety, 6 maja na Instagramie @opener_festival pojawiła się informacja o tym, że impreza się nie odbędzie.

Open'er Festival przeniesiony na 2022 rok

(…) To dla nas trudny moment. Kolejny w trakcie pandemii. Przez ostatnie kilka miesięcy walczyliśmy i zrobiliśmy wszystko, żeby tegoroczna edycja Open'er Festival się odbyła. Chociaż jesteśmy przekonani, że powrót świata festiwali jest już bardzo blisko, to akurat ten wyścig z czasem przegrywamy.

Proces wychodzenia z pandemii postępuje, szczepienia trwają, ale niestety z oczywistych powodów, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych, braku planu na najbliższe miesiące i obowiązujących restrykcji - początek lipca w Polsce to nie jest jeszcze czas, kiedy będziemy w stanie zorganizować Open'er Festival, w skali i formie na które czekacie – czytamy.

Open'er Festival 2022 odbędzie się w dniach 29 czerwca - 2 lipca, w Gdyni na Lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Twórcy Dissolve Festival pytają: jak będą wyglądać festiwale w pandemii? >>

Wszystkie bilety zakupione na wydarzenie zachowują ważność. Dodatkowo wystartowała sprzedaż nowych wejściówek. Już teraz udział na przyszłorocznej edycji festiwalu potwierdzili:

  • Twenty One Pilots,
  • Michael Kiwanuka,
  • Destroyer,
  • Badbadnotgood,
  • Seasick Steve.

Dla fanów Open'era jest też dobra wiadomość. Organizatorzy pracują nad nowym wyjątkowym wydarzeniem, które ma być zorganizowane latem 2021 roku w Gdyni. Szczegóły pojawią się wkrótce.

[AKTUALIZACJA, 6.05.2021, 14.40]

W dniach 15.07-22.08.2021 w Gdyni odbędzie się Open'er Park. Więcej informacji poznamy niebawem. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.