Reklama
placeholder
News

Opener 2024: bilety i karnety już w sprzedaży. Jakie są ceny?

Opener 2024: bilety i karnety już w sprzedaży. Jakie są ceny?

fot. materiały własne/Katarzyna Maler

Reklama
Reklama
placeholder

Opener Festival 2024 odbędzie się w dniach 3-6 lipca. Standardowo impreza będzie miała miejsce na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. 

Choć nie znamy jeszcze żadnych artystów, którzy pojawią się w przyszłym roku, 20 września wystartowała sprzedaż biletów. Obecnie ze względu na odległość czasową można kupić najtańsze wejściówki i karnety, więc jeśli jesteście pewni, że wybieracie się do Gdyni, to teraz jest Wasz moment 😉. Przypomnijmy, że podczas Opener Festivalu 2023 wystąpiły takie gwiazdy jak Arctic Monkeys, Lizzo, Kendrick Lamar, Lil Nas X, SZA czy Anne-Marie.

Jak czytamy na stronie organizatora:

Pamiętaj, że bilet lub karnet na festiwal obejmuje wiele występów muzycznych na kilku scenach, a także inne aktywności kulturalne i rozrywkowe. Kupujesz bilet wstępu na wielogodzinne wydarzenie, na które składa się rozbudowany program artystyczny, a nie na pojedynczy koncert wybranego artysty. Prosimy o rozważne zakupy.

Opener 2024: bilety, karnety

Bilet jednodniowy na Opener 2024 kosztuje obecnie 395 złotych. Karnet weekendowy to koszt 599 złotych, a 4-dniowy na całość imprezy 839 złotych. Oferta Early Birds obowiązuje do 9 października. Artykuł będzie aktualizowany.


 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama