Reklama
placeholder
News

Opener po ewakuacji: jest rekompensata za odwołane koncerty, m.in. Dua Lipy [aktualizacja]

Opener po ewakuacji: jest rekompensata za odwołane koncerty, m.in. Dua Lipy [aktualizacja]
Reklama
Reklama
placeholder

Koncerty zostały przerwane, a publiczność musiała opuścić teren imprezy. Piątkowa pogoda narobiła problemu wznowionemu po przerwie wywołanej covidem festiwalowi. Przypomnijmy, że Opener Festival 2022 odbywa się 29.06-2.07 na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo.

godz. 20.30 Trzeciego dnia Opener Festival 2022 odbył się tylko jeden koncert na Main Stage - Jan Rapowanie zdążył wystąpić zanim burza rozpętała się na dobre. Następni w kolejności mieli być: raperka Megan Thee Stallion, wokalistka Dua Lipa i producent Martin Garrix.

Pojawiły się komunikaty, żeby opuścić lotnisko Gdynia-Kosakowo, pogoda pogarszała się, wiał coraz silniejszy wiatr. Publiczność zaproszono do autobusów, żeby móc przewieźć ją w biezpieczne miejsca, ekipy zespołów i organizatorów również zostali zabezpieczni. Na ten moment nie wiedamo, czy koncerty zostają odwołane dziś czy tylko zawieszone. 

godz. 21.30 Na ten moment organizator uspokaja, dziękuje za sprawną ewakuację i obiecuje, że po zakończeniu burzy koncerty zostaną wznowione

godz. 22.30 Festiwal wraca! "Tymczasowa ewakuacja zakończona. Wznowienie festiwalu nastąpi o godzinie 22:30. Martin Garrix wystąpi w godzinach nocnych" - poinformował Alter Art, organizator imprezy. Czy to oznacza, że koncert Dua Lipy nie odbędzie się już?

godz. 22.45 Nie myliliśmy się: "Zmiany w programie. Z powodu złych warunków pogodowych koncerty Dua Lipy, Megan The Stallion oraz koncerty Tent Stage nie odbędą się" - brzmi komunikat. Koncerty na Beat Stage odbędą się zgodnie z planem.

godz. 23.00 Alter Stage - Sky Ferreira wystąpi o godzinie 23:15, a Iceage o godzinie 00:45.

godz. 7.00 Jest informacja od organizatora na temat rekompensaty dla festiwalowiczów za rozbity piątkowy line-up. Komunikat organizatora:

Szanowne Festiwalowiczki i Festiwalowicze.

W związku z bardzo trudną i niebezpieczną sytuacją pogodową, tymczasową ewakuacją, odwołaną częścią koncertów i zmianami w programie w dniu 1 lipca, wszystkie osoby, które kupiły bilety jednodniowe na 1 lipca, karnety weekendowe oraz karnety 4-dniowe otrzymają voucher, który będą mogli wykorzystać w ciągu najbliższych 3 lat do zakupu biletów na Open’era. Szczegóły podamy w przyszłym tygodniu. Za wszelkie niedogodności przepraszamy, ale bezpieczeństwo uczestników festiwalu jest najważniejsze.

Istnieje również druga możliwość (zamiast vouchera) - zamiana biletu jednodniowego z 1 lipca na bilet jednodniowy na sobotę, 2 lipca. Osoby, które posiadają opaskę na ręku i bilet na 1 lipca lub niezeskanowany bilet na 1 lipca mogą wziąć udział w festiwalu w sobotę. W tym celu należy przyjść dziś (2 lipca) do punktów wymiany biletów na opaski na terenie festiwalu, zlokalizowanych przy wejściu głównym lub wejściu od strony Kosakowa.

artykuł aktualizowany

Opener 2022:
Gwiazda topless na scenie. Kto odważył się na taki krok? >>
Występ Maneskin porwał tłum... na scenę! >>

Relacje z Opener Festival 2022 możecie oglądać na InstaStory 4fun.tv >>

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama