News

Orange Warsaw Festival 2020 ODWOŁANY! Oświadczenie organizatorów

Orange Warsaw Festival 2020 ODWOŁANY! Oświadczenie organizatorów

fot. materiały własne/4FUN.TV - Diana Kubiak

Orange Warsaw Festival został odwołany! Warszawski festiwal, na którym mieli zagrać m.in. Camila Cabello, Tyler The Creator czy 5 Seconds Of Summer nie odbędzie się w planowanym terminie.

Przypomnijmy, że Orange Warsaw Festival 2020 miał odbyć się w dniach 5-6 czerwca. Z powodu pandemii koronawirusa został on jednak przesunięty.

Billie Eilish, Maluma i Lady Gaga zagrają online koncert dla lekarzy! Kiedy i gdzie oglądać? >>

Już jakiś czas temu pojawiły się informacje o przełożeniu festiwalu. Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google hasła Orange Warsaw Festival widniała informacja, że tegoroczna edycja została przełożona.

[AKTUALIZACJA, 17.04.2020, 12.50] 

17 kwietnia organizatorzy Orange Warsaw Festival wydali oficjalne oświadczenie, w którym poinformowali, że festiwal w 2020 roku się nie odbędzie. Wydarzenie zostało przełożone na 4-5 czerwca 2021 roku. 

Wszystkie bilety, które zostały kupione na tegoroczną edycję festiwalu zachowują ważność, natomiast od 1 czerwca 2020 roku będą dostępne wejściówki na OWF 2021. 

Wybierzecie się na Orange Warsaw Festival w nowym terminie?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Orange Warsaw Festival (@orange_warsaw_festival)

 


 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.