Reklama
placeholder
News

Oscary 2023: syn Bachledy-Curuś i Colina Farrella na gali. Henry Tadeusz to wykapana matka!

Oscary 2023: syn Bachledy-Curuś i Colina Farrella na gali. Henry Tadeusz to wykapana matka!

fot. youtube.com/Access Hollywood

Reklama
Reklama
placeholder

Colin Farrell pojawił się na tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów w towarzystwie swojego syna – Henry'ego Tadeusza. 13-latek wzbudził duże zainteresowanie na gali i szampańskim dywanie. 

Oscary zza kulis – 25 sekretów i ciekawostek, które sprawią, że inaczej spojrzycie na ceremonię >>

Oscary 2023 – Colin Farrell i Henry Tadeusz razem na ściance

W 2023 roku Colin Farrell został nominowany do Oscara za swoja rolę w filmie Duchy Inisherin. To jego pierwsza nominacja. Na oscarowej gali towarzyszył mu syn, Henry Tadeusz, który wzbudził duże zainteresowanie wśród mediów i innych uczestników wydarzenia. Ojciec i syn świetnie prezentowali się w identycznych stylizacjach i można było zobaczyć, że dobrze bawią się w swoim towarzystwie. 

Alicja Bachleda-Curuś ujawniła jakiś czas temu, że Henry Tadeusz interesuje się filmem, i wiele wskazuje na to, że będzie chciał pójść w ślady rodziców. 

Oscary 2023 - oto zwycięzcy. Wszystko wszędzie naraz zaskakuje, Brendan Fraser wzbudza emocje >>

Henry Tadeusz Farrell – informacje

Henry Tadeusz Farrell urodził się w 2009 roku jako syn Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś. Para poznała się na planie filmu Ondine z 2009 roku i wtedy zaczęli się spotykać. W 2011 roku oficjalnie potwierdzili swoje rozstanie. Henry Tadeusz Farrell ma także przyrodniego brata – Jamesa Padraiga – ze związku ojca z Kim Bordenave. Jest o 6 lat starszy od Henry'ego Tadeusza i cierpi na rzadką chorobę genetyczną – zespół Angelmana.

Wdał się w mamę?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama