News

Osioł ze Shreka to zaczarowany CHŁOPIEC?

Osioł ze Shreka to zaczarowany CHŁOPIEC?

Fot. YouTube.com/Movieclips Classic Trailers

Osioł ze Shreka to tak naprawdę zaczarowany chłopiec? Jest kilka przesłanek, które mogą świadczyć o tym, że tak właśnie jest.

Ariana Grande w filmie Netflixa! W DON’T LOOK UP wystąpią same gwiazdy >> 

Pierwszy film o Shreku miał premierę w 2001 roku. Przygody zielonego ogra, jego przyjaciela osła i królewny Fiony podbiły serca widzów z całego świata. Produkcja doczekała się aż czterech części.

Niektórzy fani Shreka twierdzą, że Osioł tak naprawdę nie jest zwierzęciem, a chłopcem uwięzionym w cudzym ciele. Jak uzasadniają swoją teorię?

Osioł ze Shreka jest chłopcem?

Bohaterami Shreka są postaci z różnych, bardzo znanych bajek. Pojawiają się tam m.in. Kopciuszek, Żabi Król, Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka, Krasnoludki, Kot w Butach, Smoczyca, Pinokio i gadający Osioł. W pierwszej części Shreka wszyscy mieli być sprzedani na targu z baśniowymi stworzeniami.

Przyjaciel Shreka prawdopodobnie pochodzi z bajki o Pinokiu. Właśnie w tej historii pojawiają się mówiące osły. Tak naprawdę są to chłopcy uwięzieni w ciele zwierząt na Wyspie Radości. Niektórzy z nich, oprócz słów, wydają z siebie ośli odgłos. Podobny niekontrolowany dźwięk Osioł wydaje np. w Shreku Trzecim.

QUIZ: Jak dobrze znasz serię Shrek? >> 

W filmach o Shreku Osioł sugeruje też, że kiedyś chodził do szkoły i nosił ubrania. Niechętnie wspomina przeszłość, a to może oznaczać, że boi się mówić o tym co go kiedyś spotkało. 

Myślicie, że ta teoria może być słuszna?

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.