Reklama
placeholder
News

Oskar Cyms klip do Nigdy Wcześniej nagrywał… dwa razy! Co jeszcze zdradził w 4FUN.TV?

Oskar Cyms klip do Nigdy Wcześniej nagrywał… dwa razy! Co jeszcze zdradził w 4FUN.TV?

fot. youtube: 4FUNTV

Reklama
Reklama
placeholder

Oskar Cyms udzielił wywiadu w 4FUN.TV. Wokalista opowiedział między innymi o swojej debiutanckiej płycie i zdradził pewną ciekawostkę z planu jednego ze swoich najnowszych teledysków. 

Debiutancka płyta Oskara Cymsa nosi tytuł Nigdy wcześniej. Artysta pracował nad nią z członkami jednej z najpopularniejszych producenckich ekip w Polsce - Hotelem Torino. Album składa się z 11 piosenek utrzymanych w popowym klimacie, w tym piosenki Na niebie oraz hitowego utworu Niech mówią, którego teledysk ma już ponad 3,6 milionów wyświetleń. Nie zabrakło w nim również piosenki Nigdy Wcześniej, która niedawno również doczekała się klipu. W wywiadzie dla 4FUN.TV Oskar Cyms po raz pierwszy zdradził, z jakiego powodu musiał kręcić go dwa razy. 

Oskar Cyms: debiutancka płyta Nigdy wcześniej już dostępna! [TRACKLISTA] >>

Oskar Cyms o studiach, powtarzaniu klipu i winobraniu we Francji [WYWIAD WIDEO]

Oskar Cyms wpadł do nas do studia, by pogadać z Mateuszem Jędrasiem i przyznał, że kariera muzyczna nie była tym, z czym początkowo chciał wiązać swoją przyszłość. Okazuje się, że wokalista poszedł na studia informatyczne, jednak szybko przekonał się, że to nie jego świat. Znacznie ciekawszym zajęciem okazało się winobranie we Francji, na które niegdyś wybrał się ze swoimi kolegami. Oskar Cyms zdradził w wywiadzie, że do dziś wspomina tę niezwykłą przygodę. Przyznał też, że w pewnym momencie zdał sobie sprawę, że studia są stratą czasu, dlatego postanowił spróbować swoich sił jako wokalista.

Oskar Cyms - od piosenki do filmu 365 dni do debiutanckiej płyty. Co wiemy o wokaliście? >>

Choć Oskar Cyms ma na swoim koncie wiele sukcesów do dziś rozwija swoją karierę, nie ukrywa, że zawód muzyka również bywa trudny. W wywiadzie w 4FUN.TV Oskar Cyms wspomniał o kręceniu teledysku do piosenki Nigdy Wcześniej i po raz pierwszy zdradził, że klip musiał być kręcony dwa razy. Wszystko przez to, że za pierwszym razem wyszły zbyt ciemne zdjęcia. Wokalista opowiedział również o pamiętnej zimnej kąpieli w Bałtyku i wyjawił, że niedługo przed swoim premierowym koncertem tak się rozchorował, że nie był w stanie na nim śpiewać.

Na koniec wywiadu Oskar Cyms zdradził, czego nie robił ''nigdy wcześniej''. Przypominamy, że debiutancką płytę Oskara Cymsa o tym samym tytule możecie wygrać w konkursie na naszym Instagramie. Płyta została podpisana przez samego Oskara Cymsa.

Cały wywiad Oskara Cymsa w 4FUN.TV znajdziecie poniżej:

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama