News

Paktofonika – Kosmiczne Koncerty. Kiedy i gdzie zabiorą w podróż do przeszłości?

Paktofonika – Kosmiczne Koncerty. Kiedy i gdzie zabiorą w podróż do przeszłości?

fot. Facebook: Paktofonika

Kosmiczne Koncerty zespołu Paktofonika, który po 20 latach nieobecności na scenie zabierze słuchaczy w podróż do przeszłości, odbędą się 10 i 11 grudnia 2022 roku w katowickim Spodku. Co wiadomo o wydarzeniu?

Metallica w Polsce w 2024 – ile kosztują bilety i kiedy rusza sprzedaż na oba koncerty >>

Paktofonika – Kosmiczne Koncerty - szczegóły

Pierwszy z serii Kosmicznych Koncertów zespołu Paktofonika odbędzie się 10 grudnia 2022 roku. W związku z tym, że bilety wysprzedały się w błyskawicznym tempie, zorganizowano drugi koncert w katowickim Spodku, który odbędzie się 11 grudnia. Fani hip-hopu będą mieli okazję poczuć klimat 2000 roku i na nowo przeżyć historyczny koncert Paktofoniki. Fokus i Rahim zagrają koncerty z okazji 22-lecia albumu Kinematografia oraz 20-lecia albumu Archiwum Kinematografii. Raperzy w 1998 roku stworzyli Paktofonikę wraz z Piotrem "Magikiem" Łuszczem, który 26 grudnia 2000 roku popełnił samobójstwo, skacząc z okna swojego mieszkania w Katowicach-Bogucicach.

Na obu koncertach pojawią się goście specjalni, w tym zespoły Molesta Ewenement, który wystąpi w pełnym składzie, oraz Wzgórze Ya-Pa 3. Na koncercie nie zabraknie także rapera O.S.T.R., który zaśpiewa między innymi swoje największe hity z debiutanckiego albumu Masz to jak w banku oraz z albumu 30 minut z życia, który obchodzi swoje dwudziestolecie. 

RAMMSTEIN zagra DRUGI koncert w Polsce 2023! Kiedy i gdzie? >>

Paktofonika: Kosmiczny Koncert - bilety

Otwarcie bramek na drugi z Kosmicznych Koncertów zespołu Paktofonika nastąpi 11 grudnia o godzinie 15:00. Wydarzenie rozpocznie się o 18:00 i zakończy się o 22:30. Ceny biletów zaczynają się od 129 złotych i sięgają 249 złotych. Bilety są dostępne TUTAJ

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.