News

Para celebrytów zmienia imię 3-letniej córce

Para celebrytów zmienia imię 3-letniej córce

Fot. Instagram.com/p_krasko

Para celebrytów zmienia imię trzyletniej córce. Mówi się, że przygotowywane są już odpowiednie dokumenty, które są do tego potrzebne. Dobrze robią?

Ewa Farna urodziła! Znamy imię i płeć dziecka >> 

Dziennikarz Piotr Kraśko i jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko zdecydowali, że zmienią imię swojej córce. 3-letnia Laura prawdopodobnie już niedługo będzie nazywać się Lara. Dlaczego jej rodzice podjęli taką decyzję?

Lord Kruszwil straci kanał? Jest zawiadomienie do prokuratury >> 

Jak podają portale, nikt nie zwraca się do dziewczynki pełnym imieniem. Fakt informuje również, powołując się na osobę z otoczenia rodziny, że Laura też nie lubi swojego imienia.

Informacje dziennika skomentowała Karolina Ferenstein-Kraśko. Żona Piotra Kraśki potwierdziła, że imię ich córki będzie inne. Powiedziała też, że „teraz trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów”.

Smolasty skoczył ze sceny. Fanka trafiła na OIOM >> 

Laura nie jest jedynym dzieckiem Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein-Kraśko. Para ma jeszcze dwóch starszych synów – 12-letniego Konstantego i 10-letniego Aleksandra.

Przypominamy, że w polskim show-biznesie jest kilka gwiazd, które teraz nazywają się inaczej niż kiedyś, m.in. Martyna Wojciechowska (Marta Eliza Wojciechowska), Borys Szyc (Borys Michalak), Olivier Janiak (Piotr Michał Janiak) i Iza Miko (Izabella Anna Mikołajczak). 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejny wspaniały @maraton_mazury ✌️?kochanie za organizacje? i jakie piękne blondynki na mecie?

Post udostępniony przez Piotr Kraśko (@p_krasko)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.