News

Para polskich gejów całuje się z dziewczynami! Jest wideo

Para polskich gejów całuje się z dziewczynami! Jest wideo

Fot. Instagram.com/jakubidawid

Para polskich gejów całuje się z dziewczynami! Jest wideo, na którym widać ich gorące pocałunki. 

Polak dostał ZŁOTY PRZYCISK w norweskim Mam Talent za polski rap! >> 

Jakub Kwieciński i Dawid Mycek są nazywani „najsłynniejszą parą gejów w Polsce”. Chłopaki zasłynęli w internecie w 2016 roku  amatorskim teledyskiem do piosenki Some Other Summer zespołu Roxette. Klip stał się tak popularny, że niedługo później obejrzał go lider grupy – Per Gessle. Jakub i Dawid nagrali jeszcze własne teledyski do piosenek m.in. Beaty Kozidrak, Mariah Carey i George'a Michaela. W grudniu 2017 roku wypuścili własny kawałek – Pokochaj Nas w Święta.

Kwieciński i Mycek są znani również z walki na rzecz środowiska LGBT. Ich wspólne konto na Instagramie (@jakubidawid) śledzi prawie 15 tysięcy osób.

Jakub Kwieciński i Dawid Mycek są razem od ponad 10 lat. 9 czerwca 2017 roku Dawid i Kuba zostali małżeństwem. Ich ślub odbył się w mieście Ponta do Sol na Maderze.

Taylor Swift nie rozpoznała własnej piosenki. Reakcja bezcenna! [WIDEO] >> 

Niedawno Jakub Kwieciński i Dawid Mycek wrzucili na Instagram filmik, na którym… namiętnie całują się z kobietami!

Okazuje się, że wideo ma namawiać osoby pełnoletnie do głosowania w wyborach parlamentarnych, które odbędą się w Polsce 13 października 2019 roku.

Nie świruj, wybierz wolność! Idź na wybory! Żeby każdy mógł kochać kogo chce i całować kogo kocha – mówią bohaterowie filmiku. Natomiast pod postem czytamy: 

Nie świrujmy! Nie zmieniajmy się tylko dlatego, że chcą tego od nas inni. Idźmy na wybory i wybierzmy wolność, aby móc pozostać sobą! 

Instagram ma tryb nocny. Wiedzieliście? >> 

Kim są dziewczyny, z którymi całowali się Kuba i Dawid? To para lesbijek – Klaudia i Alena Szyszka. Dziewczyny prowadzą profil na Instagramie (@teczowe_szyszki).

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zmęczenie po pracy , 3 h snu - ale warto było ? @jakubidawid - tydzień temu znaleźli nas na IG , napisali, a już dzisiaj udało nam się poznać ❤ Pozytywna energia - chyba to nas najbardziej ZBLIŻYŁO do siebie - i nie bez powodu jest to napisane dużymi literami ? ale o tym za jakiś czas ? Zdecydowanie za krótkie spotkanie, ale już jesteśmy umówieni na wspólny wyjazd nad morze , no i chłopcy dawno nie byli w Poznaniu , więc też czas to nadrobić -zapraszamy w odwiedziny!? Jednak IG to nie tylko INTERNETY ? INSTAGRAM-connecting people ? #rainbowfamily#gay#lesbian#youmademyday#lgbthero#lgbtrainbow#perfectday#geje#lesbijki#tęczowaridzina#kumple#koleżanki#kumpele#innydzień#zróbmywszystko#będziegłośno#kontrowersja#bojakniemytokto#uwielbiamyich#onilubiąnas#park#fontanna#bukiet#rocznica#lgbtmeeting#love#loveislove#loveyourself#wonderfultime#❤??️‍???

Post udostępniony przez Klaudia & Alena (Aja) Szyszka (@teczowe_szyszki)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On zostawia mi rano serca na lustrach, ja go pilnuje czy zjadł śniadanie. Złoszczę się na niego, że pije za dużo kawy, on za to rozpieszcza mnie słodyczami. Codziennie wstaję godzinę wcześniej, abyśmy razem mogli jechać do pracy; on zostaje dłużej w biurze, abyśmy razem wracali. Ja robię pranie, on mi prasuje koszule. W kinie zawsze chwyta mnie za rękę, ja go obejmuję na ulicy. Gdy miał wypadek samochodowy czułem się jakby ktoś mi wyrwał serce. Teraz, gdy mam jechać w dłuższą trasę samochodem, to żeby nie puszczać mnie samego - bierze urlop i jedzie ze mną. Dbamy o siebie, troszczymy, budujemy wspólny dom. JEDYNE CZYM ZARAŻAMY TO MIŁOŚCIĄ. Amen #loveislove #gaymarriage #gaycouple #gaykissing #bigkiss #biglove #togetherforever #jestemlgbt #zaraza #jedraszewski #nibybiskup #polandcalmdown #youneedtocalmdown #teczowazaraza

Post udostępniony przez jakubidawid (@jakubidawid)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie chcemy żadnych przeprosin od Kai Godek. Przeprosić można za przypadkowego bąka w towarzystwie. Ta pani od lat, na oczach wszystkich podwija kieckę, robi przysiad i z uśmiechem na ustach stawia kupę na tęczową społeczność. I nie rusza nas to w ogóle. Jesteśmy dwoma szczesciarzami, którzy znaleźli się na tym świecie, zakochali się, wzięli gejowski ślub na przepięknej Maderze i żadne słowa, żadnych pomyleńców tego nie zmienią. Naprawdę ani nas one nie smucą, ani nie szokują, ani nie dziwią. I tego Wam wszystkim życzymy - samoakceptacji bez względu na to co sądzą i mówią o nas inni. Po prostu bądźmy szczęśliwi bez oglądania się na innych. A co do Kai. Po prostu wolimy, jak każda, kupę omijać z daleka, bo po prostu śmierdzi. #beproud #gaypride #mamtemoc #odporninaglupote #lucky #gaycouples #gaymarriage #gays #gaykissing #cmokdlakaigodek #kajagodek

Post udostępniony przez jakubidawid (@jakubidawid)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj