Reklama
placeholder
News

Parada Wolności 2023: godzina rozpoczęcia, rozpiska godzinowa afterparty. Co się będzie działo 26 sierpnia w Łodzi?

Parada Wolności 2023: godzina rozpoczęcia, rozpiska godzinowa afterparty. Co się będzie działo 26 sierpnia w Łodzi?

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Parada Wolności 2023 26 sierpnia przejdzie ulicą Piotrkowską w Łodzi. Wydarzenie skupia przede wszystkim fanów muzyki elektronicznej, bo kolejny rok z rzędu zagrają tam specjaliści tego gatunku. Włodarze miasta Łodzi podkreślają, że kolorowa, roztańczona parada będzie symbolem otwartości miasta i zapraszają na nią wszystkich chętnych. 

Parada Wolności 2023: kto wystąpi? Artyści, platformy

W tym roku na Piotrkowskiej pojawi się rekordowa ilość muzycznych platform. Nie zabraknie kultowych platform związanych z elektroniką jak New Alcatraz Underground czy Sonic Trip, którzy swoją przygodę rozpoczęli właśnie 25 lat temu na Paradzie Wolności. Ponownie pojawi się także Cyfroteka, czyli unikalny festiwal multidyscyplinarny skupiony na szeroko pojętej cyfrowości i jej zderzeniu z naturą. Podczas wydarzenia będzie kręcony również film dokumentalny o historii, rozwoju muzyki techno i kultury rave w Polsce. 26 sierpnia w Łodzi zadebiutują takie inicjatywy jak Up To Date Festival, który jest jednym z topowych undergroundowych festiwali muzyki elektronicznej, który w tym roku odbył się w Białymstoku już po raz 14. Po krótkiej przerwie powróci także Wixapol, który w zeszłym roku był jedną z najbardziej obleganych platform muzycznych. 

Parada Wolności 2023: godzina rozpoczęcia

Parada Wolności 2023 ruszy o godzinie 15:00 i potrwa do 22:00. Następnie dla chętnych zorganizowano dwie imprezy jako  afterparty.

Parada Wolności 2023: hymn. Penera – The Speed Of Love

 

Parada Wolności 2023: mapka

Parada Wolności 2023: rozpiska godzinowa afterparty

Wypatrujcie wspólnej platformy Wixapolu i 4FUN.TV! 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama