News

Zwyciężczyni 'Projekt Lady' wystąpiła w kolejnym show! Będzie hardkorowo

Zwyciężczyni 'Projekt Lady' wystąpiła w kolejnym show! Będzie hardkorowo

Fot. Instagram.com/patrycjawiejaa

Zwyciężczyni Projektu Lady wystąpiła w kolejnym programie. Szykuje się niezłe show?

Tak wyglądała suknia ślubna Hailey Bieber! [ZDJĘCIA] >> 

Patrycja Wieja: Projekt Lady, Instagram

W 2016 roku Patrycja Wieja wygrała pierwszą edycję Projektu Lady. 26-latka przeszła największą metamorfozę i ze zbuntowanej tancerki w klubie nocnym stała się prawdziwą damą. Wieja wygrała stypendium w Eurocentres Cambridge School w Wielkiej Brytanii o wartości 70 tysięcy złotych.

Dzisiaj Patrycja Wieja pracuje jako trenerka fitness i influencerka. Jej konto na Instagramie (@patrycjawiejaa) obserwuje ponad 140 tysięcy osób.

Noc spadających gwiazd 8 października 2019. O której oglądać Drakonidy? >> 

Patrycja Wieja w Ninja Warrior Polska

Patrycja Wieja postanowiła spróbować swoich sił w kolejnym programie telewizyjnym i wystąpi w najbliższym odcinku Ninja Warrior Polska. Wieja poinformowała o tym fanów już pod koniec lipca na Instagramie.

Nadszedł ten czas, aby odsłonić karty i poinformować Was o kolejnym niezwykłym wydarzeniu w moim życiu. Wiecie już dobrze, że jestem szalona, wiecie również, że na każdym etapie swojego życia wyznaczam sobie cel i skrupulatnie staram się go realizować, a wiec... nikogo chyba nie zdziwi fakt, że postanowiłam wziąć udział w nowym show (…) Już za niedługo będę miała możliwość wykazania sprawnościowego na najbardziej wymagającym torze przeszkód @ninjawarriorpolska (…) – pisała wtedy.

Łukasz Jemioł wydał oświadczenie w sprawie mafijnych powiązań >> 

Niedawno zwyciężczyni Projektu Lady potwierdziła, że pojawi się w programie. Patrycja Wieja wystąpi w ostatnim odcinku eliminacyjnym Ninja Warrior Polska, który zostanie wyemitowany 8 października 2019 roku.

Mam nadzieję, że kolejny raz udowadniam Wam, że marzenia się spełniają! Ten program śledziłam jako nastolatka i wtedy już w mojej głowie pojawił się obraz, jak to ja stoję przed najbardziej wymagającym torem! Dokładnie tak jak teraz! Jeśli mi ktoś powie, że marzenia się nie spełniają to w to nie uwierzę! Czasami potrzeba na to tylko więcej czasu... Na każdym etapie życia przychodzi odpowiedni moment na realizacje marzeń! (…) – czytamy na Instagramie.

Uczestnik Ninja Warrior uległ strasznemu wypadkowi przed emisją programu >> 

Ninja Warrior Polska: tor przeszkód

Program Ninja Warrior Polska był hitem m.in. w Chinach i Wielkiej Brytanii. Jesienią program pojawił się w Polsce. W każdym odcinku śmiałkowie zmierzają się z bardzo wymagającym torem przeszkód, który na początku składa się z sześciu elementów – „pięciu kroków”, latającego spodka, ruchomych monet, koła zamachowego, obręczy i krzywej ściany.

Dziesięciu najlepszych uczestników, którzy przejdą tor lub pokonają najwięcej przeszkód w jak najkrótszym czasie, zmierzą się z torem półfinałowym, który liczy pięć przeszkód – huśtawkę z opon, śmigło i linę, ruchomy drążek, aleję spodków oraz przeprawę przez komin.

Justin Bieber MA SIOSTRĘ! Wiedzieliście, że też jest sławna? >> 

Najlepsi z najlepszych dostaną się do finału, gdzie będą musieli w wyznaczonym czasie powalczyć nie tylko z przeszkodami, lecz także z legendarną Górą Midoryama, czyli wspinaczką po linie zawieszonej na wysokości 23 metrów.

Nagrodą w Ninja Warrior Polska jest nie tylko tytuł najlepszego wojownika, lecz także 150 tysięcy złotych.

Będziecie kibicować Patrycji Wieji?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mam nadzieję, że kolejny raz udowaniam Wam, że marzenia się spełniają!? Ten program śledziłam jako nastolatka i wtedy już w mojej głowie pojawił się obraz, jak to ja stoję przed najbardziej wymagającym torem! Dokładnie tak jak teraz! Jeśli mi ktoś powie, że marzenia się nie spełniają to w to nie uwierzę! Czasami potrzeba na to tylko więcej czasu... Na każdym etapie życia przychodzi odpowiedni moment ne realizacje marzeń! Pamiętaj, nie przestawaj w siebie wierzyć i zawsze pozostań sobą ?! Wtorek 08.10 godzina 20:05#lady #ninja #ninjawarriorpolska #sportgirl #yougogirl #sport #passion #motivation #dream #nevergiveup #tv #show

Post udostępniony przez Patrycja Wieja - official (@patrycjawiejaa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nadszedł ten czas, aby odsłonić karty i poinformować Was o kolejnym niezwykłym wydarzeniu w moim życiu ? Wiecie już dobrze, że jestem szalona, wiecie również, że na każdym etapie swojego życia wyznaczam sobie cel i skrupulatnie staram się go realizować ? a wiec... nikogo chyba nie zdziwi fakt ?, że postanowiłam wziąć udział w nowym show ? telewizji @polsatofficial Już za niedługo będę miała możliwość wykazania sprawnościowego na najbardziej wymagającym torze przeszkód @ninjawarriorpolska ? i zmierzyć swoje siły z innymi osobami ze świata sportu! Moje treningi ostatnio się zmieniły na takie w których to moja siła była ciagle poddawana próbie i walce o lepsze osiągnięcia, za każdym razem o krok wyżej ? A teraz, czy jestem na tyle silna by pokonać własne bariery i przejść tor ninja? ? Tego jeszcze nie wiem... ale wiem jedno, że w życiu jesteśmy w stanie przezwyciężyć wszystko jeśli zostawimy strach, lęk i nasze wewnętrze słabości daleko w tyle! Bardzo będę potrzebowała Waszego wsparcia i Waszej wiary! ? Trzymajcie mocno kciuki! ✊✊✊ #lady #ninja #ninjawarrior #new #tv #show #coming #soon #strong #power #determination #motivation #nevergiveup #stay #strong #yougogirl

Post udostępniony przez Patrycja Wieja - official (@patrycjawiejaa)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pssst ? Back to my second home...

Post udostępniony przez Patrycja Wieja - official (@patrycjawiejaa)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatni odcinek 2 edycji programu @projektlady.tvn.pl już dziś oglądamy??? #finał

Post udostępniony przez Patrycja Wieja - official (@patrycjawiejaa)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj