News

Zwyciężczyni 'Projekt Lady' wystąpiła w kolejnym show! Będzie hardkorowo

Zwyciężczyni 'Projekt Lady' wystąpiła w kolejnym show! Będzie hardkorowo

Fot. Instagram.com/patrycjawiejaa

Zwyciężczyni Projektu Lady wystąpiła w kolejnym programie. Szykuje się niezłe show?

Tak wyglądała suknia ślubna Hailey Bieber! [ZDJĘCIA] >> 

Patrycja Wieja: Projekt Lady, Instagram

W 2016 roku Patrycja Wieja wygrała pierwszą edycję Projektu Lady. 26-latka przeszła największą metamorfozę i ze zbuntowanej tancerki w klubie nocnym stała się prawdziwą damą. Wieja wygrała stypendium w Eurocentres Cambridge School w Wielkiej Brytanii o wartości 70 tysięcy złotych.

Dzisiaj Patrycja Wieja pracuje jako trenerka fitness i influencerka. Jej konto na Instagramie (@patrycjawiejaa) obserwuje ponad 140 tysięcy osób.

Noc spadających gwiazd 8 października 2019. O której oglądać Drakonidy? >> 

Patrycja Wieja w Ninja Warrior Polska

Patrycja Wieja postanowiła spróbować swoich sił w kolejnym programie telewizyjnym i wystąpi w najbliższym odcinku Ninja Warrior Polska. Wieja poinformowała o tym fanów już pod koniec lipca na Instagramie.

Nadszedł ten czas, aby odsłonić karty i poinformować Was o kolejnym niezwykłym wydarzeniu w moim życiu. Wiecie już dobrze, że jestem szalona, wiecie również, że na każdym etapie swojego życia wyznaczam sobie cel i skrupulatnie staram się go realizować, a wiec... nikogo chyba nie zdziwi fakt, że postanowiłam wziąć udział w nowym show (…) Już za niedługo będę miała możliwość wykazania sprawnościowego na najbardziej wymagającym torze przeszkód @ninjawarriorpolska (…) – pisała wtedy.

Łukasz Jemioł wydał oświadczenie w sprawie mafijnych powiązań >> 

Niedawno zwyciężczyni Projektu Lady potwierdziła, że pojawi się w programie. Patrycja Wieja wystąpi w ostatnim odcinku eliminacyjnym Ninja Warrior Polska, który zostanie wyemitowany 8 października 2019 roku.

Mam nadzieję, że kolejny raz udowadniam Wam, że marzenia się spełniają! Ten program śledziłam jako nastolatka i wtedy już w mojej głowie pojawił się obraz, jak to ja stoję przed najbardziej wymagającym torem! Dokładnie tak jak teraz! Jeśli mi ktoś powie, że marzenia się nie spełniają to w to nie uwierzę! Czasami potrzeba na to tylko więcej czasu... Na każdym etapie życia przychodzi odpowiedni moment na realizacje marzeń! (…) – czytamy na Instagramie.

Uczestnik Ninja Warrior uległ strasznemu wypadkowi przed emisją programu >> 

Ninja Warrior Polska: tor przeszkód

Program Ninja Warrior Polska był hitem m.in. w Chinach i Wielkiej Brytanii. Jesienią program pojawił się w Polsce. W każdym odcinku śmiałkowie zmierzają się z bardzo wymagającym torem przeszkód, który na początku składa się z sześciu elementów – „pięciu kroków”, latającego spodka, ruchomych monet, koła zamachowego, obręczy i krzywej ściany.

Dziesięciu najlepszych uczestników, którzy przejdą tor lub pokonają najwięcej przeszkód w jak najkrótszym czasie, zmierzą się z torem półfinałowym, który liczy pięć przeszkód – huśtawkę z opon, śmigło i linę, ruchomy drążek, aleję spodków oraz przeprawę przez komin.

Justin Bieber MA SIOSTRĘ! Wiedzieliście, że też jest sławna? >> 

Najlepsi z najlepszych dostaną się do finału, gdzie będą musieli w wyznaczonym czasie powalczyć nie tylko z przeszkodami, lecz także z legendarną Górą Midoryama, czyli wspinaczką po linie zawieszonej na wysokości 23 metrów.

Nagrodą w Ninja Warrior Polska jest nie tylko tytuł najlepszego wojownika, lecz także 150 tysięcy złotych.

Będziecie kibicować Patrycji Wieji?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mam nadzieję, że kolejny raz udowaniam Wam, że marzenia się spełniają!🤗 Ten program śledziłam jako nastolatka i wtedy już w mojej głowie pojawił się obraz, jak to ja stoję przed najbardziej wymagającym torem! Dokładnie tak jak teraz! Jeśli mi ktoś powie, że marzenia się nie spełniają to w to nie uwierzę! Czasami potrzeba na to tylko więcej czasu... Na każdym etapie życia przychodzi odpowiedni moment ne realizacje marzeń! Pamiętaj, nie przestawaj w siebie wierzyć i zawsze pozostań sobą 😍! Wtorek 08.10 godzina 20:05#lady #ninja #ninjawarriorpolska #sportgirl #yougogirl #sport #passion #motivation #dream #nevergiveup #tv #show

Post udostępniony przez Patrycja Wieja - official (@patrycjawiejaa)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nadszedł ten czas, aby odsłonić karty i poinformować Was o kolejnym niezwykłym wydarzeniu w moim życiu 💥 Wiecie już dobrze, że jestem szalona, wiecie również, że na każdym etapie swojego życia wyznaczam sobie cel i skrupulatnie staram się go realizować 👊 a wiec... nikogo chyba nie zdziwi fakt 🤭, że postanowiłam wziąć udział w nowym show 💥 telewizji @polsatofficial Już za niedługo będę miała możliwość wykazania sprawnościowego na najbardziej wymagającym torze przeszkód @ninjawarriorpolska 💪 i zmierzyć swoje siły z innymi osobami ze świata sportu! Moje treningi ostatnio się zmieniły na takie w których to moja siła była ciagle poddawana próbie i walce o lepsze osiągnięcia, za każdym razem o krok wyżej 💪 A teraz, czy jestem na tyle silna by pokonać własne bariery i przejść tor ninja? 🤭 Tego jeszcze nie wiem... ale wiem jedno, że w życiu jesteśmy w stanie przezwyciężyć wszystko jeśli zostawimy strach, lęk i nasze wewnętrze słabości daleko w tyle! Bardzo będę potrzebowała Waszego wsparcia i Waszej wiary! 😍 Trzymajcie mocno kciuki! ✊✊✊ #lady #ninja #ninjawarrior #new #tv #show #coming #soon #strong #power #determination #motivation #nevergiveup #stay #strong #yougogirl

Post udostępniony przez Patrycja Wieja - official (@patrycjawiejaa)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pssst 🤫 Back to my second home...

Post udostępniony przez Patrycja Wieja - official (@patrycjawiejaa)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostatni odcinek 2 edycji programu @projektlady.tvn.pl już dziś oglądamy💗💗💗 #finał

Post udostępniony przez Patrycja Wieja - official (@patrycjawiejaa)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj