News

Patryk Boro przejmuje TOP 20!

Patryk Boro przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman)Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Joanna Siuchnińska (@nina.es_). Teraz czas na Patryka Boro (@patrykboro)!

Patryk Boro to influencer, właściciel Boro Inc. Celebration Productions, publicysta (uważa, że tak należy nazywać́ specjalistów do spraw Public Relations), producent filmów i programów TV, a także producent pokazów mody i eventów luksusowych na całym świecie -  szczególnie w Polsce, we Francji i we Włoszech.

Jedną z jego pasji jest muzyka - pisze teksty dla siebie i innych wykonawców oraz tworzy własne kompozycje (jak m.in. SummerLove czy 6 Year (Feelin’ Love Again).

W wolnych chwilach pisze, a dotychczas wydał już trzy książki: Więzy KrwiSex, Love & Me oraz ostatnia Kochaj albo Żyj stworzona z autorką książki Królowa Mafii Moniką Banasiak. W przyszłości ma zamiar wydać najbliższą jego sercu gotową już powieść o miłości 318$.

Swoje największe pasje, czyli miłości, związki, seks i kobiety opisuje na swoim blogu www.patrickboro.com.

Patryk Boro – informacje, wiek, ciekawostki

Imię i nazwisko/pseudonim: Patryk Boro

Wiek: 28

Miejsce zamieszkania: Poznań

Kim jestem z zawodu: PR Manager, wlasciciel agencji Boro Inc Celebration Productions

Co robię na co dzień: w czasie pandemii zajmuje się sobą, a więc oprócz prowadzenia firmy, chodzę na siłownie, zacząłem uprawiać jogę i baczniej zwracam uwagę na swoje social media, oprócz tego pisze książki i prowadzę bloga www.patrickboro.com, kocham spędzać czas z ludźmi i dobrze się bawić

Hobby: Film, kocham kino - codziennie muszę obejrzeć chociaż jeden film

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Madonna! Chciałbym osiągnąć tyle ile ona w życiu, nie trzeba mieć wielkiego talentu, by móc w życiu osiągnąć wszystko, wystarczą tylko chęci i ciężka praca. Oprócz niej na moich playlistach często goszczą Miley Cyrus, Beata Kozidrak i dużo muzyki z lat 80-tych

Ulubiona piosenka: Never be me Miley Cyrus i Addicted Madonny

Ulubione miejsce: Cannes - to miasto to sprawia ze czuje się jak w domu i Mediolan, w którym czuję, że żyję

Najbardziej nie lubię: ludzi, którym w życiu nic się nie chce i są wiecznie zmęczeni oraz fałszu

Jestem dumny, że: tyle mi się chce i wciąż wymyślam nowe projekty, które zawsze realizuje - niektóre wcześniej, niektóre później

Moja największa wada: nerwy, czasami za często i bez powodu się denerwuje, ale dlatego zacząłem chodzić na jogę

Moja największa zaleta: szczerość, która jest również wadą, bo zawsze mówię co myślę, a nie potrafię się ugryźć w język

Moje ulubione konto na Insta: @juliawieniawa - nie dość, że jest piekną to jeszcze chce jej się wszystkiego jak mi, ma dziewczyna łeb na karku

Inspiruje mnie: moja koleżanka zwykła mówić, że za każdym wielkim mężczyzna stoją wielkie kobiety, dlatego dziewczyny z charakterem mnie inspirują

Największe marzenie: chciałbym po prostu być szczęśliwy i moc spełniać swoje marzenia z gromadką dzieci u boku, ale na to chyba jeszcze nie czas

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.