News

Paulina Smaszcz podważa uczucia eksmęża do Katarzyny Cichopek. Padły ostre słowa o nowym związku Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz podważa uczucia eksmęża do Katarzyny Cichopek. Padły ostre słowa o nowym związku Kurzajewskiego

fot. Instagram: @paulina.smaszcz / @maciejkurzajewski

Kilka miesięcy po rozstaniu z Marcinem Hakielem, Katarzyna Cichopek postanowiła przedstawić internautom nowego partnera w mediach społecznościowych. Aktorka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie u boku Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz, czyli była żona dziennikarza, niedługo potem udzieliła szczerego wywiadu dla jednego z portali. Dziennikarka nie ukrywa, że nie jest pewna, czy prezenter odwzajemnia uczucia nowej partnerki. 

Katarzyna Cichopek ujawniła się z nowym partnerem. Plotki potwierdzone >>

Paulina Smaszcz komentuje związek Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek

Katarzyna Cichopek od pewnego czasu prowadzi u boku Macieja Kurzajewskiego program Pytanie na śniadanie. Dziennikarski duet niedawno wybrał się w podróż do Izraela. To właśnie podczas wycieczki postanowili publicznie ogłosić, że łączy ich nie tylko praca. Na wspólne zdjęcie pary zareagowała Paulina Smaszcz, która w jednym z wywiadów opowiedziała, co sądzi o nowym związku ojca swoich dzieci.

Katarzyna Cichopek pozbywa się nazwiska męża? 'Nie ukrywała tego' >>

Paulina Smaszcz nie ukrywa, że ma nadzieję, że dla Macieja Kurzajewskiego najważniejszymi osobami są właśnie jego najbliżsi. Dziennikarka przyznała również, że nie jest pewna, czy jej były mąż rzeczywiście kocha Katarzynę Cichopek:

Zawsze będę mamą Julka i Franka, matką dzieci Macieja Kurzajewskiego i odwrotnie - zawsze Maciej Kurzajewski będzie ojcem moich dzieci. Zawsze, do końca życia. Trzeba sobie to umieć poukładać. Dlatego nie wolno pozwolić, żeby ktoś to zniszczył lub zakłócał. Mam nadzieję, że Maciek, pisząc w swoim poście o "bliskich mu osobach", ma na myśli swoich synów, swoją mamę i siostry. To są dla niego najbliższe osoby i mam nadzieję, że w tym szaleństwie o tym nie zapomniał. Choć mam prawo wątpić. W tym wybuchu miłości, który się wydarzył. Kasia nazywa to miłością, nie wiadomo jeszcze, jak on to nazywa.

Paulina Smaszcz dodała, że jedyne czego oczekuje od Katarzyny Cichopek, to to, aby szanowała jej dzieci oraz wspólną przeszłość z Maciejem Kurzajewskim:

Ta partnerka ma szanować nasze dzieci i naszą przeszłość, bo razem spędziliśmy 23 lata i mamy wspaniałe dzieci. Tylko tego oczekuję.

Maciej Kurzajewski nie odniósł się jeszcze do żadnej z powyższych wypowiedzi Pauliny Smaszcz. 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.