News

Pete Davidson ma nową dziewczynę. To top modelka, którą wszyscy znacie!

Pete Davidson ma nową dziewczynę. To top modelka, którą wszyscy znacie!

fot. youtube: The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Niedługo po rozstaniu z Kim Kardashian Pete Davidson został przyłapany na spotkaniu z Emily Ratajkowski. Choć komik oraz top modelka nie potwierdzili jeszcze swojego związku, z ich najnowszych wspólnych zdjęć wynika, że są parą. 

Kim Kardashian i Pete Davidson rozstali się po 9 miesiącach. Dlaczego? >>

Pete Davidson i Emily Ratajkowski

Wszystko wskazuje na to, że nową dziewczyną Pete'a Davidsona jest Emily Ratajkowski. W listopadzie celebryci zostali przyłapani przez paparazzi w Nowym Jorku na Brooklynie. Zarówno modelka, jak i komik sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych w swoim towarzystwie. Emily Ratajkowski i Pete Davidson nie tylko się przytulali, ale też pojawili się na spotkaniu w podobnych szarych spodniach dresowych i czarnych kurtkach. 

Julia Wieniawa dosadnie o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim. Co powiedziała? >>

Niedługo przed tym, jak zdjęcia Pete'a Davidsona i Emily Ratajkowski trafiły do sieci, jeden z amerykańskich portali plotkarskich poinformował, że celebryci mają ze sobą kontakt już od kilku miesięcy. Modelka podobno ceni komika za jego poczucie humoru, z kolei on sam ma być pod wrażeniem jej inteligencji. Emily Ratajkowski rozstała się z ojcem swojego dziecka, Sebastianem Bearem-McClardem na początku września 2022 roku. 

Oto jak wyglądali Pete Davidson i Emily Ratajkowski podczas wspólnego spotkania w Nowym Jorku:

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.