Reklama
placeholder
News

Gang Kuromi – kto do niego należy? Co wiemy o antagonistce serii Onegai My Melody

Gang Kuromi – kto do niego należy? Co wiemy o antagonistce serii Onegai My Melody

fot. youtube.com/@HelloKittyandFriends

Reklama
Reklama
placeholder

Kuromi jest mrocznym słodziakiem, który chciał doprowadzić do zniszczenia świata. Ostatnio jednak doczekała się „rehabilitacji” i już nie jest antagonistką dążącą do zagłady. Wciąż jednak jest groźnym króliczkiem i ma swój gang moto… a w zasadzie trójkołowcowy 😉.

Kuromi – skąd się wzięła postać popularna wśród dzieci? >>

Kim jest Kuromi?

Kuromi jest białym królikiem, bohaterką anime, a jej cecha charakterystyczna to czarny kaptur jokera. Pojawiła się na ekranach w 2005 roku, jako antagonistka innego białego królika – My Melody. Swoją drogą należy tutaj wspomnieć, że My Melody jest najlepszą przyjaciółką Hello Kitty, a tej postaci chyba nie trzeba nikomu przedstawiać.

Pierwsza komunia w stylu Barbie - zobaczcie co zrobili rodzice dla dziecka >>

Kuromi zrobiła wielki powrót do popkultury mniej więcej w 2020 roku. Wtedy właśnie pojawiła się seria Hello Kitty and Friends Supercute Adventures. Tutaj nasz mroczny króliczek dalej jest mroczny, ale nie ma już jednak statusu bohaterki negatywnej. Polskie dzieciaki oszalały na punkcie Kuromi. Plecaki, koszulki, gadżety — wszędzie tam znajdziemy jej wizerunek w sklepach sieciowych.

Kto wchodzi w skład gangu Piątka Kuromi?

W serii Onegai My Melody Kuromi z zapałem zbiera zapiski dotyczące tego, czym zawiniła jej nieświadoma My Melody. Ponadto złowrogi królik próbuje uzbierać 100 Czarnych Nut, zanim jej przeciwniczka zbierze 100 Różowych Nut.

W jej nikczemnych postępkach pomaga jej dziewczęcy gang jeżdżący na trójkołowcach. W jego skład wchodzą:

  • fioletowy kot o imieniu Nyanmi, najlepsza przyjaciółka i zastępczyni Kuromi, 
  • bladopomarańczowy pies o imieniu Wanmi
  • biały lis o imieniu Konmi,
  • szaro-biały szczur o imieniu Chumi.

Ważną postacią jest także Baku – jej przyjaciel i pomocnik, tapir.

Gang Kuromi nie pojawił się jednak w serii Hello Kitty and Friends Supercute Adventures, oglądać ich możemy jedynie w serii Onegai My Melody. Poniżej możecie zobaczyć przygody Kuromi, które pokazują, że mimo pozytywnego charakteru tej postaci w nowej serii, króliczek ma w sobie dalej mroczną stronę 😉.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama