Reklama
placeholder
News

Pies za kierownicą na zdjęciu z radaru? Takie rzeczy tylko na Słowacji

Pies za kierownicą na zdjęciu z radaru? Takie rzeczy tylko na Słowacji

fot. Pixabay.com

Reklama
Reklama
placeholder

W ubiegłym tygodniu słowacka policja podczas rutynowej kontroli prędkości przy pomocy radaru na jednym ze zdjęć jadącego zbyt szybko pojazdu zobaczyła psa.

sanah spełniła marzenie fanki. Nie uwierzycie co jej podarowala >>

Na oficjalnej stronie na Facebooku słowackiej policji pojawił się wpis z dopiskiem, że zamieszczone zdjęcia to nie fejk:

Funkcjonariusze policji w Senicy nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy spojrzeli na policyjny radar. Zamiast zdjęcia kierowcy, do kamery uśmiechał się pięknie brązowy pies myśliwski, posłusznie siedząc za kierownicą Škody.

Mata w szatni u Roberta Lewandowskiego. Spotkał się z piłkarzem >>

Nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany przez policję za przekroczenie prędkości. 31-letni mężczyzna twierdził, że pies nagle wskoczył mu na kolana. Jednak nagranie nie zarejestrowało żadnego nagłego ruchu w samochodzie. Policjanci z Senicy ukarali kierowcę na miejscu grzywną za naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Edyta Górniak wyliczyła ile Dariusz Krupa 'wisi' synowi. Milionowe kwoty >>

Pies w samochodzie - zasady

We wpisie znalazł się również apel do kierowców:

Przewożąc psa zadbaj o bezpieczeństwo zwierzęcia i całej załogi znajdującej się w samochodzie. Nawet małe zwierzę może zagrozić Twojemu życiu i zdrowiu podczas jazdy. Aby temu zapobiec, istnieje szereg systemów ochronnych, z których zdecydowanie powinni korzystać właściciele zwierząt.

Pies za kierownicą - zdjęcia z radaru

Zdjęcia psiego pirata drogowego znajdziecie poniżej.

Oficjalny profil słowackiej policji na Facebooku jest prowadzony z dość dużym poczuciem humoru i możemy na nim poczytać również o kotach ukrywających się w policyjnych samochodach czy reklamę policyjnego auta inspirowaną tą Bentleya.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama