Reklama
placeholder
News

11-letnia córka Pink ma pracować w ekipie mamy podczas trasy koncertowej. Pojedzie z nimi także 6-letni brat

11-letnia córka Pink ma pracować w ekipie mamy podczas trasy koncertowej. Pojedzie z nimi także 6-letni brat

fot. Instagram.com/pink

Reklama
Reklama
placeholder

Kariera muzyczna i wychowanie dzieci rzadko kiedy idą w parze. Bardzo często muzycy muszą rezygnować z czasu z rodziną albo na jakiś czas zawieszać swoją działalność koncertową. Pink to gwiazda, która na scenie występuje od ponad 20 lat. Jak udało jej się pogodzić macierzyństwo z muzyką?

Gerard Pique opowiedział o rozstaniu z Shakirą. Jak teraz wygląda jego życie? >>

Pink – dzieci 

Alicia Beth Moore (P!nk) jest mamą 11-letniej Willow i 6-letniego Jamesona. Jak sama przyznała podczas programu The Today Show, wiele osób mówiło jej, że macierzyństwo zrujnuje jej karierę. W rzeczywistości dopiero gdy została mamą, zaczęła rozumieć siebie, świat i swoje miejsce w nim”.

One Direction: Louis Tomlinson skomentował ostatni występ 1D. Co powiedział? >>

Wkrótce artystka wyrusza w trasę koncertową promującą jej nową płytę i zabierze ze sobą dzieci.

Pink – trasa koncertowa z dziećmi

Wokalistka powiedziała, że jej córka będzie pracować w trasie. Zależy jej, by Willow nauczyła się negocjować sprawiedliwe stawki w biznesie.

Willow będzie pracować w trasie. Musiałam jej wytłumaczyć, że stawka minimalna różni się w zależności od stanu. Powiedziałam, że może zarobić 22,50 dolara za dwugodzinny show. Odpowiedziała, że mogę jej płacić 20 dolarów, ponieważ łatwiej będzie jej to podliczyć. Odpowiedziałam, że tak się nie negocjuje dobrych stawek dla siebie i że jeśli zgodzi się na 25 dolarów, też nie będzie miała problemu z podliczeniem – opowiedziała Pink.

Nie wiadomo, jak będą wyglądały zadania Willow. Jej mama dodała również, że nie proponuje tego samego synowi, bo on zapewne chciałby lizaka jako wynagrodzenie.

Być może dziewczynka pojawi się na scenie, by wykonać z mamą jakąś choreografię. Już wcześniej występowała w takiej roli — możecie to obejrzeć poniżej.


 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama