News

PINK w Polsce: ile kosztują bilety i jak je kupić?

PINK w Polsce: ile kosztują bilety i jak je kupić?

Wikimedia Commons

Fani Pink w Polsce wreszcie się doczekali! Wokalistka do tej pory wystąpiła u nas tylko raz – w Gdyni podczas festiwalu Opener w 2004 roku. Polska widownia musiała więc czekać 15 lat na powrót artystki!

Koncert Pink w Polsce

Gwiazda światowego formatu wystąpi w Polsce w sobotę 20 lipca 2019 na PGE Narodowym w Warszawie w ramach trasy P!NK Beautiful Trauma World Tour 2019, która zaczęła się w Phoenix w marcu. Podczas trasy Pink będą towarzyszyć Vance Joy i KidCutUp. Już w październiku będziecie mogli kupić bilety na koncert w Warszawie.

Pink w Polsce: bilety

Za bilety na koncert Pink zapłacicie od 220 zł do 550 zł i kupicie je na stronie livenation.pl. Bilety trafią do sprzedaży w poniedziałek, 22 października o godzinie 10:00, ale wcześniej możecie je kupić w przedsprzedaży.

Przedsprzedaż fanowska wystartuje w środę, 17 października o 9.00 i potrwa do czwartku, 18 października do 9.00.

Przedsprzedaż CITI ruszy w czwartek, 18 października o 9.00 i zakończy się w poniedziałek, 22 października o 9.00.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl potrwa od piątku, 19 października od 9.00 do poniedziałku, 22 października do 9.00.

Dostępne będą również Pakiety VIP & Hospitality.

Wybierzecie się na koncert P!nk?

P!nk, a naprawdę Alecia Beth Moore, urodziła się w Pensylwanii w 1979 roku. Jako dziecko sprawiała dużo problemów wychowawczych, ale uwielbiała śpiewać. Pierwszą piosenkę napisała w wieku 14 lat. Pink zdobyła dobyła rozgłos w 2000 roku, wydając album Can’t Take Me Home z piosenkami Most Girls i You Make Me Sick. Obecnie ma na koncie 8 albumów i 110 milionów sprzedanych płyt. Jej największe hity to Get The Party Started, Just Like A Pill, Family Portrait, So What, Sober i Try.

Zobacz też:

Enrique Iglesias w Krakowie w 2019 roku! >>

Wygraj bilety i meet&greet z Jasonem Derulo w Warszawie >>

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj