News

Piosenki Z Drugiej Ręki: trasa koncertowa youtuberów! [MIASTA, BILETY]

Piosenki Z Drugiej Ręki: trasa koncertowa youtuberów! [MIASTA, BILETY]

fot. YouTube.com

Piosenki Z Drugiej Ręki to zupełnie nowa, zaskakująca pomysłem trasa koncertowa, podczas której widzowie będą mogli na żywo usłyszeć hity z YouTuba w wykonaniu królów parodii i mistrzów Internetu. Wśród artystów zobaczycie naszych prezenterów, czyli chłopaków z Łobuzów i Na Pełnej!

 

Piosenki Z Drugiej Ręki – kto wystąpi?

Na jednej scenie wystąpią Letni Chamski Podryw, Chwytak & DJ Wiktor, Cyber Marian, Na pełnej oraz gwiazdy łączące światy cyfrowy i telewizyjny – Łobuzy i Sławomir. Najlepszą wizytówką wykonawców są liczby – bohaterów koncertu „Piosenki z drugiej ręki” subskrybuje w sieci łącznie prawie 4 miliony osób a piosenki, które pojawią się podczas występu obejrzano blisko 1,5 miliarda razy. Po raz pierwszy w historii na największych scenach w Polsce wystąpią największe gwiazdy YouTube’a w wybuchowej mieszance parodii, które królują w sieci.

Magda Gessler będzie ŁYSA?! Popek rzucił jej wyzwanie >>

 

Piosenki Z Drugiej Ręki - utwory

Podczas koncertu będzie okazja by bawić się przy parodiach hitów m.in. Sarsy, Kamila Bednarka, Modern Talking, PSY, Kraftwerk, Eda Sheerana czy Akcentu. Zabrzmi m.in. kultowa „Pomidorowa” (53 miliony wyświetleń) w wykonaniu Letniego Chamskiego Podrywu, „Das Maluch” (13 milionów wyświetleń) w wykonaniu Cyber Mariana czy „Ja jem kebaba” autorstwa Na pełnej (18 milionów wyświetleń). Swoje zabawne parodie wielkich hitów zaprezentuje również człowiek z kartonem na głowie czyli Chwytak & DJ Wiktor oraz nie mniej popularny w sieci zespół Jano. Będą też premiery, które pokażą jak doskonale w parodiach czują się Łobuzy czy Sławomir.

Piosenki Z Drugiej Ręki to również nowy program telewizyjny. Premierowy odcinek zobaczycie już 12 maja na antenie Polsatu.

Sara Boruc urodziła! Syn otrzymał bardzo oryginalne imię >>

 

Piosenki Z Drugiej Ręki – miasta, daty

30 sierpnia - Sopot, Opera Leśna, 20:30

6 października - Warszawa, COS Torwar 18.00

17 listopada - Arena Poznań, 19.00

1 grudnia - TAURON Arena Kraków, 19.00

 

Piosenki Z Drugiej Ręki - bilety

Bilety na koncert Piosenki Z Drugiej Ręki będą kosztować od 69 do 169 złotych – w zależności od wybranego miejsca. Do wyboru będą miejsca siedzące i stojące.

Czekacie na Piosenki Z Drugiej Ręki?

źródło: pzdr.tv

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj