News

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka odnalezione. Jest oficjalna informacja

Ciało Piotra Woźniaka-Staraka odnalezione. Jest oficjalna informacja

fot. instagram.com/aga_wozniak_starak

Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka. Tę przykrą informację potwierdził wiceminister MSWiA – Jarosław Zieliński. Urzędnik wpisem na Twitterze potwierdził, że akcja służb tym samym została zakończona i złożył kondolencje rodzinie.

Piotr Woźniak-Starak zaginął. Co się stało? >> 

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Ciało jednego z najbogatszych Polaków odnaleziono 22 sierpnia 2019 roku nad jeziorem Kisajno na Mazurach.

Jarosław Zieliński, wiceminister MSWiA, jako pierwszy przekazał tę tragiczną informację na Twitterze.

Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym – napisał.

Informację o odnalezieniu ciała 39-latka nad jeziorem Kisajno przekazała również olsztyńska policja. 

Piotr Woźniak-Starak – kim jest? >> 

Piotr Woźniak-Starak - zaginięcie 

Piotr Woźniak-Starak był poszukiwany od niedzieli, 18 sierpnia 2019 roku. 39-latek, razem z 27-letnią kobietą, nocą wypłynął motorówką na jezioro Kisajno. W czasie rejsu doszło do wypadku, prawdopodobnie przy manewrze skrętu, i pasażerowie wpadli do wody. Kobiecie, która towarzyszyła Woźniakowi-Starakowi udało się dopłynąć do brzegu.

Około 4.00 nad radem policja miała otrzymać zgłoszenie od wędkarzy o motorówce dryfującej na jeziorze. Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że łódź jest pusta, w środku miały być rzeczy osobiste dwóch osób.

W poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka zaangażowali się płetwonurkowie oraz Wojska Ochrony Terytorialnej. Rodzina miliardera wynajęła też prywatnych detektywów.

Piotr Woźniak-Starak - kim był? 

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku. Był synem Anny Woźniak-Starak, właścicielki jednej z restauracji w Łazienkach Królewskich. Jego ojczymem był znany biznesmen – Jerzy Starak. Piotr Woźniak-Starak ukończył Parsons School of Design i Emerson College w Stanach Zjednoczonych. Był producentem filmowym, jednym z najbogatszych ludzi w Polsce. Woźniak-Starak wyprodukował m.in. takie filmy jak Bogowie czy Sztuka Kochania.

27 sierpnia 2016 roku Piotr Woźniak-Starak został mężem znanej dziennikarki Agnieszki Szulim. Para pobrała się w Wenecji. 

 

[AKTUALIZACJA, 13.40]

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie poinformowała, że potwierdzono tożsamość mężczyzny, którego ciało wyłowiono z jeziora Kisajno. W związku z tym akcja poszukiwawcza została zakończona. Źródła podają, że zwłoki Piotra Woźniaka-Staraka znaleźli członków Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zabrałam męża na randkę do mojego ulubionego baru ☺️ @belleepoquewarsaw #magichour ?

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj