fot. YouTube: Pitbull / Pixabay
Pitbull 23 lipca 2026 roku zagra koncert na PGE Narodowym w Warszawie. Niewykluczone, że nie jest to jego jedyny nadchodzący koncert w naszym kraju.
Pamiętacie koncerty Pitbulla w Krakowie? Przypomnijmy, że Mr. Worldwide w 2025 roku wystąpił w TAURON Arenie dwa razy - 23 i 24 czerwca. Drugi koncert początkowo miał się nie odbyć. Organizatorzy ogłosili go po tym, jak dowiedzieli się, jak ogromnym zainteresowaniem cieszyły się bilety na pierwszy koncert. Fani dosłownie oszaleli. W szczytowym momencie w kolejce na platformie Ticketmaster znalazło się około 200 tysięcy osób. Nie były na to przygotowane nawet serwery, które w pewnym momencie padły. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również bilety na koncert Pitbulla na koncert na PGE Narodowym. Jeśli nie udało wam się wygrać żadnej z tych walk, nie traćcie jeszcze nadziei na to, że w przyszłości ubierzecie łysą perukę i dołączycie do grona ''baldies''.
Pitbull zagra kolejne koncerty w Polsce?
Wygląda na to, że Pitbull planuje już kolejną wizytę w Polsce i tym razem chce odwiedzić Gdańsk oraz Łódź. Tak sugeruje nagranie, które 2 marca 2026 roku pojawiło się w mediach społecznościowych Live Nation Polska. Można na nim zobaczyć postać przypominającą artystę, która pojawia się pod znakiem z napisem ''Łódź Fabryczna'' i spaceruje po Gdańsku. W pewnym momencie zatrzymuje się pod ERGO ARENĄ. Choć na nagraniu nie pojawiła się żadna data, fani są przekonani, że stanowi ono zapowiedź kolejnych koncertów Pitbulla w Polsce.
Pitbull chce pobić rekord Guinnessa. Pomogą mu 'baldies' >>
Zrzut ekranu nagrania możecie zobaczyć poniżej:
