News

Jesteś królem internetu? Z Plushem nie płacisz za to, co Ci się należy

Jesteś królem internetu? Z Plushem nie płacisz za to, co Ci się należy

fot. Pixabay.com

Smartfon to nie tylko telefon, telewizor, odtwarzacz muzyki czy aparat fotograficzny, ale przepustka do ogromnego świata! Jeśli i Ty jesteś powołany do istnienia w internecie, nie każ sobie za to płacić. Przecież to Twoje miejsce 😊

Wszyscy użytkownicy wiodących aplikacji smartfonowych wiedzą, że każda z nich ze względu na swoje działanie „pożera” z naszego limitu danych internetowych ogromne ilości gigabajtów. Każdy stara się więc jak najwięcej korzystać z połączenia przez Wi-Fi, ale ile razy zdarzyło się Wam zapomnieć przyłączyć się do własnej sieci po przyjściu do domu i zauważyliście to dopiero po kilku godzinach? No właśnie 😉.

Scrollowanie Facebooka, dwa filmiki obejrzane na YouTubie, mała imprezka z paczką przyjaciół na WhatsApp – i możesz zapomnieć, że wieczorem zrobisz live’a z fanami na Instagramie?

Szybka komunikacja, ekspresowa wymiana danych i niezawodna sieć to podstawa udanego życia internetowego. A jeśli jesteś obiecującą gwiazdą TikToka, nie możesz iść na kompromisy i pozwolić sobie na przerwy w dostawie contentu, a co więcej – przepłacać! Weź, co Twoje i korzystaj ze swoich narzędzi bez limitu i stresu. Zapomnij o doładowywaniu pakietów i zacznij oszczędzać na coś naprawdę odlotowego. 

Operator Plus przygotował ofertę dla tych, którzy nie dzielą już życia na online i offline, bo wiedzą, że to jeden świat. Utrzymują relację ze znajomymi zarówno w realu, jak również wykorzystując wszelkie kanały społecznościowe, oglądają filmiki na YouTubie i TikToku lub są twórcami na tych platformach. Teraz mogą przestać się martwić o niewystarczającą liczbę gigabajtów. 

W Plush po każdym doładowaniu otrzymujesz darmowe GB! 

Kupując doładowanie za 30 złotych otrzymujesz aż 15 GB + 10 GB na YouTube'a i TikToka, a z Facebooka, Messengera, WhatsAppa i Instagram korzystasz bez zużywania swoich GB. Do tego minuty, SMS-y i MMS-y bez limitu!

Pełna oferta Plush na grudzień 2020 >>

artykuł sponsorowany

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.