News

Pol'and'Rock – bilety, wejściówki. Jaka cena i gdzie kupić?

Pol'and'Rock – bilety, wejściówki. Jaka cena i gdzie kupić?

Fot. Instagram.com/polandrockfestival

Pol’and Rock Festival w 2021 roku odbędzie się po raz 27. Gdzie kupić wejściówki i ile kosztują bilety na Najpiękniejszy Festiwal Świata?

Wracają koncerty w Polsce! Kiedy i na jakich zasadach? >> 

Pol’and Rock Festival – data, miejsce

Festiwal Jurka Owsiaka zostanie zorganizowany w formie plenerowej po roku przerwy. Tym razem imprezy nie zobaczymy w Kostrzynie nad Odrą.  27. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2021 roku na dawnym latowisku Makowice – Płoty (województwo zachodniopomorskie).

Pol’and Rock Festival – kto wystąpi?

Line-up Pol’and’ Rock Festival nie jest jeszcze znany. Lista artystów ma zostać ogłoszona w najbliższym czasie.

Pol’and’ Rock Festival 2021 będzie miał formę hybrydową, czyli będzie dostępny na miejscu oraz online. Będzie go można oglądać za darmo w mediach społecznościowych m.in. Fundacji WOŚP i Pol’and’Rock Festival.

Koncerty w Polsce 2021-2022. Kto wystąpi w naszym kraju? >>

Pol’and Rock Festival – wejściówki. Gdzie kupić bilety?

Po raz pierwszy w historii na Pol’and’ Rock Festival będą obowiązywać wejściówki. W imprezie będzie mogła wziąć udział ograniczona liczba uczestników. Limit zależy od obowiązujących w Polsce obostrzeń.

24 maja 2021 roku osoby, które zapisały się do newslettera, dostały informację o starcie sprzedaży wejściówek na 27. Pol’and’Rock Festival. Po kilku minutach nie można było już ich zdobyć.

Organizatorzy zapewniają, że sprzedaż wejściówek będzie odbywać się partiami. Żeby otrzymać wiadomość o nowej transzy, trzeba zapisać się do „fan alertu” dostępnego na tej stronie lub specjalnego newslettera.

Pol’and Rock Festival – wejściówki. Cena biletów

Koszt wejściówki na Pol’and’Rock Festival to 49 złotych od osoby - bez względu na liczbę dni, którą planujemy spędzić na koncertach. (Pobyt na terenie festiwalu możliwy będzie od wtorku 27 lipca do niedzieli 1 sierpnia). Wszystkie wejściówki są imienne.

Jedna osoba może kupić maksymalnie 4 wejściówki. Bezpłatnie dystrybuowane będą bilety na samochód, camper i przyczepę.

Uwaga! Przy zakupie biletu dodatkowo należy podać numer PESEL i numer kontaktowy do osoby, która zostanie powiadomiona w razie nieprzewidzianego zdarzenia.

Opener 2021: koncerty przez całe lato zamiast festiwalu. Gdzie i kto wystąpi? >> 

Środki z wejściówek zostaną przeznaczone na zabezpieczenie Pol’and’ Rock Festival w związku z pandemią – pokrycie kosztów maseczek, płynów do dezynfekcji oraz tzw. szybkich testów w kierunku koronawirusa, które przeprowadzane będą mieć wszyscy wkraczający na teren wydarzenia (bez względu na stopień zaszczepienia).

Wybieracie się na Pol’and’Rock Festival 2021?

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.