News

Polski aktor w sesji dla amerykańskiego VOGUE’A! Świetne zdjęcia

Polski aktor w sesji dla amerykańskiego VOGUE’A! Świetne zdjęcia

Fot. Instagram.com/opusfilm

Polski aktor wziął udział w sesji zdjęciowej do amerykańskiego Vogue’a! Zdjęcia wykonywał jeden z najsłynniejszych fotografów. Zobaczcie zdjęcia Polaka!

Córka Jolie i Pitta przechodzi korektę płci. Jak zmieniała się Shiloh? >> 

Tomasz Kot w amerykańskim Vogue

Tomasz Kot jest aktualnie jednym z najbardziej rozpoznawanych polskich aktorów za granicą. Ogromną popularność przyniosła mu główna rola w filmie Pawła Pawlikowskiego – Zimna Wojna. Obraz zdobył ogromne uznanie krytyków, był nawet nominowany do Oscara 2019 w trzech kategoriach – za najlepszy film nieanglojęzyczny i najlepsze zdjęcia. Dodatkowo Paweł Pawlikowski miał szansę na nagrodę dla najlepszego reżysera. Ostatecznie Zimna Wojna nie zdobyła żadnej statuetki.

Książę Harry pokazał twarz syna na pięknym zdjęciu >>   

Od premiery Zimnej Wojny kariera 42-letniego Tomasza Kota nabrała tempa. Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że być może już niedługo zobaczymy go w dwóch brytyjskich produkcjach – w serialu BBC World On Fire i w ekranizacji komiksu The Eternals od Marvel Cinematic Universe. Kot był też brany pod uwagę do roli w najnowszej części filmu o Jamesie Bondzie.

The Eternals – Tomasz Kot w MCU? Studio szuka też homoseksualnego aktora >>

Teraz Tomasz Kot może pochwalić się jeszcze jednym sukcesem. Niedawno Polak wziął udział w sesji do amerykańskiego wydania Vogue’a. Zdjęcia wykonywał Peter Lindbergh. Fotograf pracował m.in. przy kultowym Kalendarzu Pirelli. Sesja zdjęciowa z udziałem Tomasza Kota pojawi się w lipcowym numerze magazynu. 

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tomasz Kot w nowej produkcji Marvela? • • • Tak! Tomasz Kot prawdopodobnie zagra w najnowszym serialu produkcji Marvela „The Eternals”. Będzie to ważna drugoplanowa rola. • Przypominam, że wg wcześniejszych informacji w serialu zagra również Angelina Jolie. • • Serial opowiadać będzie o starożytnej rasie nieśmiertelnych, żyjących na Ziemi, która współkształtuje dzieje i historię ludzkości. • Serial w reżyserii Chloé Zhao. • #mcu #marvel #marveluniverse #theeternals #tomaszkot #angelinajolie #kumailnanjiani #chloezhao #fantasy #scifi #action #drama #ironman #thor #drstrange #spiderman #marvelseries #announcement #newseries #serial #nowyserial #zapowiedź #filmoplastikon

Post udostępniony przez filmoplastikon (@filmoplastikon)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.