News

Polskie radio przestało puszczać piosenki Jacksona. Wszystko przez aferę z molestowaniem

Polskie radio przestało puszczać piosenki Jacksona. Wszystko przez aferę z molestowaniem

Fot. Wikimedia Commons/Casta03

Stacje radiowe w Polsce rezygnują z puszczania piosenek Michaela Jacksona. Wszystko przez film dokumentalny Leaving Neverland, w którym bohaterowie opowiedzieli o tym, że byli molestowani seksualnie przez Króla Popu.

Leaving Neverland – film

Leaving Neverland powiada historię mężczyzn, którzy w dzieciństwie byli molestowani przez Michaela Jacksona. Z filmu dowiadujemy się m.in., że ofiar Jacksona były dziesiątki. Jeden z nich, James Safechuck, opowiadał, że regularnie sypiał z artystą, a nawet… „wziął z nim ślub”.

Dokument wyemitowano już w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Jego emisja wywołała prawdziwą burzę w mediach. Rodzina zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona domaga się nawet od stacji HBO 100 milionów dolarów odszkodowania.

Polska premiera filmu Leaving Neverland odbędzie się natomiast 8 marca 2019 roku na kanale HBO GO.

Michael Jackson "wziął ślub" z 10-latkiem?! Szokujące wyznanie >> 

Stacje radiowe rezygnują z Michaela Jackosona

W związku z oskarżeniami Michaela Jacksona o molestowanie, które znowu ujrzały światło dzienne za sprawą filmu Leaving Neverland, niektóre stacje radiowe rezygnują z puszczania przebojów Michaela Jacksona. Z hitów tego artysty zrezygnowało już m.in. Radio Zet.

Słuszna decyzja?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Michael Jackson was honored at the 2000 “Angel Ball” alongside President Bill Clinton and Jordan’s Queen Noor. The G&P Foundation recognized his efforts to fight cancer, and the star-studded benefit raised more than $4 million that night for the effort. As he accepted the award, Michael said: “Cancer is the number one killer of children. And it is only when we join together on evenings like this, that we can summon the courage and determination to stop it from ever robbing another child of the precious gift of life or a parent of the joy of watching their child grow. God bless you all for all the love and support you have offered this evening and I love you all very much. Thank you.”

Post udostępniony przez Michael Jackson (@michaeljackson)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Niemieccy faszyści zanim zbudowali niemieckie obozy zagłady na terenie okupowanej Polski okrzyknęli tzw. drugą szkołę wiedeńską mianem "bolszewizmu w kulturze". Zapewne nie pod hasłem wolności, równości i demokracji. Czasy podobno się zmieniają. Tyle, że tu nawet domniemanie niewinności leży i kwiczy. Pytanie kiedy Zet, PO i im podobne zabronią wystawiania obrazów niewątpliwego mordercy Caravaggio. Krótko mówiąc, najpierw warto byłoby dowiedzieć się co to znaczy wolność, równość i demokracja i dopiero potem drzeć buzie i palić świeczki pod urzędami i sądami. Norwid, prekursor dekonstrukcji, przewraca się w grobie. Ale to trzeba mieć nie tylko świadomość tego co się wykrzykuje na ulicach, ale też jakikolwiek poziom, wykraczający poza tematy dotyczące żarcia i picia.
    2 miesiące temu