News

Pomagaj na Facebooku - druga odsłona akcji od Who If Not You!

Pomagaj na Facebooku - druga odsłona akcji od Who If Not You!

fot. Facebook.com/Who If Not You

Lajki dają kasę? W tym wypadku tak!

Możesz pomóc robiąc bardzo małą rzecz – wystarczy kliknięcie myszką. Za każde udostępnienie na swojej tablicy filmiku, który organizacja Who If Not You publikuje na swoim profilu na Facebooku, do fundacji Dziecięca Fantazja trafi złotówka na spełnianie marzeń chorych dzieci. Szybka kalkulacja – tysiąc udostępnień to tysiąc złotych na urzeczywistnienie pragnień tych najbardziej potrzebujących istot.

Who If Not You?

Who If Not You jest organizacją zrzeszającą ludzi, którzy wyrażają swoje zdanie nie poprzez słowa, a szeroko pojętą sztukę. Członkowie organizacji wierzą, że możemy dokonać wielkich rzeczy, pomagać i dawać ludziom nadzieję dzięki swojej pasji i zaangażowaniu. Poprzez swoje projekty skłaniają do refleksji i zmieniają sposób patrzenia na rzeczywistość.

Organizacja ma na swoim koncie występy w takich programach jak You Can Dance, Mam Talent, The Voice Of Poland czy Żywy Rap.

Teraz organizacja stworzyła całkiem nowy projekt charytatywny. Projekt Otwórz Oczy to seria filmów o treści "uświadamiającej". To krótkie covery polskich szlagierów, w zupełnie nowej aranżacji! Zarówno za warstwę muzyczną, reżyserską oraz taneczno/choreograficzną odpowiadają członkowie Who If Not You. Koordynatorem, reżyserem i producentem wykonawczym projektu jest lider grupy - Kazik. Każdy z filmów opowiada o problemach dzieci walczących z nowotworem oraz o tym tym jak możemy im pomagać.

Pomagaj na Facebooku!

Filmy będą wrzucane na Facebooka, a każde udostępnienie filmu to złotówka przekazana od sponsorów dla fundacji Dziecięca Fantazja. Cała zebrana suma zostanie wydana na spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci.

Pamiętajcie, że liczą się tylko udostępnienia bezpośrednio z fanpage’a Who If Not You – do dzieła!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj