Reklama
placeholder
News

Popek: wiek, dzieci, partnerka, prawdziwe nazwisko, Gang Albanii

Popek: wiek, dzieci, partnerka, prawdziwe nazwisko, Gang Albanii

fot. Instagram: @popek_oficjalnie

Reklama
Reklama
placeholder

Popek jest obecnie jednym z najbardziej kontrowersyjnych zawodników MMA. Swoją pierwszą walkę stoczył w 2008 roku. Po wieloletniej przerwie raper powrócił do sportu w 2016 roku i do dziś pojawia się w klatce. Poza profesjonalnymi zawodami MMA Popek od lat nagrywa piosenki, a w przeszłości był znany z zespołu Gang Albanii. Co jeszcze warto wiedzieć o raperze?

Fame MMA 17 – kiedy, karta walk >>

Popek - wiek

Popek urodził się 2 grudnia 1978 roku w Legnicy. W 2022 roku skończy 44 lata. 

Popek - dzieci

Popek dotychczas doczekał się dwójki dzieci, czyli córki, Julii oraz syna, Borysa. Córka Popka urodziła się w 2012 roku, a syn rapera w 2018 roku. 

Popek - partnerka

Popek ma partnerkę o imieniu Katarzyna. To właśnie z nią wychowuje dzieci. Para obecnie nie jest małżeństwem. 

Popek - prawdziwe nazwisko 

Popek tak naprawdę nazywa się Paweł Ryszard Mikołajuw.

Mateusz Murański – wiek, FAME MMA, wzrost, rodzina, seriale >>

Popek - Gang Albanii

Popek współtworzył zespół Gang Albanii od 2014 do 2017 roku. Raper założył zespół wraz z producentem muzycznym, Robertem Mączyńskim, znanym pod pseudonimem Rozbójnik Alibaba. W 2015 roku do zespołu dołączył raper Tomasz 'Borixon' Borycki. Członkowie Gangu Albanii w tym samym roku wydali swój debiutancki album pod tytułem Królowie życia, który niedługo po swojej premierze znalazł się na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży OLIS. Dwa lata później płyta otrzymała status diamentowej i sprzedała się w ponad 150 tysiącach egzemplarzy. W międzyczasie fani Gangu Albanii doczekali się ich drugiego albumu o nazwie Ciężki Gnój. W 2016 roku Popek wydał także swój solowy album, Król Albanii. Podobnie jak debiutancka płyta zespołu rapera, jego autorski album również otrzymał status diamentowego. 

Zespół Gang Albanii najprawdopodobniej rozpadł się w wyniku nieporozumień pomiędzy jego członkami. W 2017 roku Popek ogłosił, że usunął z zespołu Rozbójnika Alibabę. Powodem miało być to, że producent zażądał od niego pieniedzy za wykorzystanie jego wizerunku w filmie Popek za życia. O definytywnym zakończeniu działalności zespołu w grudniu 2017 roku poinformował Borixon. 

Gang Albanii - piosenki

Poniżej znajdziecie kilka z najpopularniejszych piosenek Gangu Albanii:

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama