News

Jak naprawdę nazywają się gwiazdy? Będziecie zdziwieni

Jak naprawdę nazywają się gwiazdy? Będziecie zdziwieni

fot. instagram.com/ladygaga/patryk_vega_official/nickiminaj

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek jak naprawdę nazywają się gwiazdy? Sprawdziliśmy dla Was prawdziwe imiona i nazwiska najpopularniejszych osób. Będziecie zdziwieni!

Okazuje się, że popularne gwiazdy i celebryci często decydują się na używanie pseudonimów zamiast swoich prawdziwych imion i nazwisk. Wynika to ze zbyt trudnej wymowy bądź z tego, że dane nazwiska są 'mało atrakcyjne'. Zmiana swojej nazwy może korzystnie wpłynąć na wizerunek, a oryginalność w imieniu i nazwisku na wyróżnienie się wśród tysięcy ludzi. Które z gwiazd postanowiły na zmianę swoich imion i nazwisk?

Zmierzch: quiz dla prawdziwych fanów sagi! >>

Prawdziwe nazwisko - Madonna, Beyonce, Lady Gaga, Nicki Minaj, Iggy Azalea, Charlie XCX

Najczęściej okazuje się, że to gwiazdy muzyczne nazywają się inaczej niż są podpisywane w kolorowych pismach. Światowej sławy piosenkarka Madonna na scenie używa tylko swojego imienia. W rzeczywistości nazywa się Madonna Louise Ciccone. Podobnie jest w przypadku Beyonce, której pełne imię i nazwisko to Beyonce Giselle Knowles-Carter. Na pełen pseudonim zdecydowała się Lady Gaga, która nazwywa się Stefani Germanotta.

Pod pseudonimem Nicki Minaj kryje się Onika Tanya Maraj. Inna popularna amerykańska raperka Iggy Azalea to tak naprawdę Amethyst Amelia Kelly. Prawdziwa tożsamość Charli XCX, którą znacie z utworu Break the Rules, to Charlotte Emma Aitchison.

Robert Lewandowski zostanie wujkiem! Milena Lewandowska-Miros jest w ciąży >>

Prawdziwe nazwisko - Brad Pitt, Emma Stone, Sylvester Stallone

Jednak nie tylko gwiazdy sceny muzycznej zmieniają swoje imiona i nazwiska. Jeden z najpopularniejszych amerykańskich gwiazdorów, Brad Pitt nazywa się William Bradley Pitt. Jego koleżanka po fachu, zdobywczyni Oscara Emma Stone to tak naprawdę Emily Jean Stone.

Pseudonimem artystycznym może się pochwalić także aktor wcielający się m.in. w rolę Rambo, czyli Sylvester Stallone. Jego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Michael Sylvester Gardenzio Stallone.

Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd

Nie tylko zagraniczne gwiazdy używają pseudonimów. W naszym polskim show-biznezie także znajdziemy parę osób, które w rzeczywistości mają inne imiona i nazwiska od tych, które znamy z okładek gazet.

Iza Miko tak naprawdę nazywa się Izabella Anna Mikołajczak. Aktor Borys Szyc to Borys Michalak. Kayah to pseudonim Katarzyny Szczot, a Smolasty to Norbert Smoliński.

Patryk Krzemieniecki w mediach funkcjonuje jako Patryk Vega. Prezenter i dziennikarz Olivier Janiak naprawdę nazywa się Piotr Michał Janiak.

Z kolei producent muzyczny Donatan nazywa się Witold Czamara.

Robert Lewandowski zostanie wujkiem! Milena Lewandowska-Miros jest w ciąży >>

Wiedzieliście, że te gwiazdy nazywają się inaczej?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebrating “Rain On Me” with my little buddy KOJI. Miss my gurl Ari. 💕☔️

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozdrowienia z premiery „BAD BOYA” w Londynie 😎🎬🔥 #badboyfilm #patrykvega

Post udostępniony przez Patryk Vega (@patryk_vega_official)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BarbieDreams

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emma Stone (@_emmastoneofficial_)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ciąg dalszy z poprzedniego postu: Trzeźwienie to ciężka praca ale najpiękniejszy prezent jaki możesz dać sobie i swoim bliskim. Moja praca trwa już szósty rok. 10.08.2020 roku minie równo 6 lat, odkąd nie piję. Mój synek będzie miał prawie 4 miesiące i nigdy nie zobaczy taty pijanego. Moja córka będzie miała 15,5 roku i nigdy nie zobaczy taty pijanego. Będę z moją żoną świętował 6 lat mojej trzeźwości a pół roku później obejdziemy naszą pierwszą rocznicę ślubu. Nigdy nie zobaczy mnie już pijanego. Drogi Panie Sawicki z TVP! Drogie „wiadomości”...! Kłamstwo i manipulacje to oznaka chorego organizmu. Chory nie widzi, że jest chory. Ale po to ma innych wokół, żeby mu to uświadomili. Jesteście Państwo chorzy i to smutne. Ale to można leczyć. Trzeba tylko mieć odwagę dokonać zmiany. Moja choroba to dziś moja wielka siła. Czekam, aż walniecie w swoje DNO. Tam zaczyna się nowe. PS. Koleżanki i koledzy grający w TVP! Chyba już nie da rady dalej udawać, że gracie i reżyserujecie nie w tym samym miejscu, w którym lecą „Wiadomości”... Jeśli podejmujecie taką decyzję, rozumiem. Ale niech dzieje się to świadomie. Nie udawajcie, że nie widzicie tych kłamstw i manipulacji. Dajecie swoją twarz tym ludziom. #wiadomoscitvp #trzezwienie #gdziejestwaszedno?

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj