News

Premiera najnowszego albumu Sylwii Lipki. Sprawdź, jak zgarnąć krążek!

Premiera najnowszego albumu Sylwii Lipki. Sprawdź, jak zgarnąć krążek!

fot. Wikimedia Commons/Sylwia Lipka 

Sylwia Lipka to niespełna 21-letnia wokalistka, wideoblogerka i prezenterka. Od 2014 roku prowadzi audycję "I love Violetta", dzięki której pokochały ją tysiące fanów.

Pod koniec 2015 roku do sprzedaży trafił debiutancki singel Sylwii Lipki „Masz to coś”, a 1 lipca 2016 roku swoją premierę miał pierwszy album studyjny piosenkarki zatytułowany „Szklany sen”. Płyta trafiła do sprzedaży nakładem wytwórni muzycznej My Music, a dwa single ją promujące, "Zapomnieć chcę" i "Zobacz", uzyskały status złotego krążka.

Już 20 października 2017 na półkach sklepów muzycznych pojawi się drugi album wokalistki zatytułowany „Fala/Wave”. Wydawnictwo zawiera aż 2 płyty (!) – na jednej znajdują się polskie wersje piosenek, a na drugiej angielskie. Sylwia daje z siebie 101%!

“[Dlaczego] Fala? Woda jest moją słabością, ponieważ nie potrafię pływać i topiłam się w morzu, kiedy byłam małą dziewczynką. Do dzisiaj bardzo boję się wody i ten album jest moim spójnikiem z morzem, który mimo złych doświadczeń jest moim ulubionym miejscem na świecie. W każdej piosence zawarłam przynajmniej jedno słowo kojarzące się z wodą, łzami, oceanem, morzem czy rzeką” – mówi wokalistka.

TRACKLISTA:

CD1/CD2

1.USKRZYDLASZ MNIE/FLY TO SKY

2. NIE ZAPOMNĘ/MOMENTS

3. KŁAM DALEJ/LIE MORE

4. SZMARAGDOWY/EMERALD

5. NIEPOPRAWNE/WRONG

6. TERAZ/DARLING

7. NIE WRACAM/I WON’T BE BACK HOME

8. KALKULACJE/IN MOTION

9. NA POKAZ/SHOW OFF

10. HORYZONT/HORIZON

Chcecie wygrać najnowszy krążek „Fala/Wave” Sylwii Lipki? Śledźcie od 21 października nasz profil na facebooku – KLIK!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.