News

Zwierzę zmarło po nagraniu Projektu Lady? Fani są oburzeni

Zwierzę zmarło po nagraniu Projektu Lady? Fani są oburzeni

fot. instagram.com/projekt.lady.tvn

Zwierzę zmarło po nagraniu Projektu Lady? Fani show są oburzeni, bo twierdzą, że produkcja nie zadbała o bezpieczeństwo zwierząt. Mają rację?

Wygrał talent show i… został księdzem! Był ulubieńcem Kory >> 

Projekt Lady: program 

Program Projekt Lady jest emitowany w Polsce od 2016 roku. Show w którym dobrych manier uczą się naprawdę zbuntowane dziewczyny, cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Format doczekał się już czwartego sezonu. Ogromne emocje wzbudziła konkurencja, którą mogliśmy zobaczyć w 7. odcinku Projektu Lady.

J Balvin splagiatował Żabsona?! Odio brzmi jak piosenka Polaka? >>

W ostatnim odcinku uczennice szkoły dla dam miały bardzo kontrowersyjne zadanie. Każda z uczestniczek Projektu Lady musiała włożyć dłonie do pudełka i odgadnąć co w nim jest. W zamkniętych kartonach można było znaleźć m.in. surowego kurczaka, szczotkę do włosów i gumowego pająka. To nie wszystko. W zamkniętych pudełkach były też żywe zwierzęta, m.in. świnka morska.

Marta Linkiewicz usunęła zdjęcia z Instagrama! O co chodzi? >>

Konkurencja z udziałem zwierząt oburzyła fanów programu:

Bardzo pouczające włożyć do ciasnego, dusznego pudła królika i narażać go na szturchanie, stukanie i niekontrolowane zachowanie dziewczyn. Co to miało na celu oprócz znęcania nad zwierzęciem?

Mam nadzieję że przyjdzie piękny pozew o znęcanie się nad zwierzętami...

Jakim prawem poświęcacie te biedne stworzenia (oczywiście mam na myśli zwierzęta) na poczet swoich pożal się Boże psycho eksperymentów? Masakra!!!

Żaba i świnka są bardziej wystraszone niż dziewczyny... Ze strachu chyba nawet nie oddychają. :( Przełamywanie strachu ok, ale nie takim kosztem. Ciekawe czy wpłynie jakiś pozew o znęcanie się nad zwierzętami... – pisali w komentarzach.

Kasia Warnke jest w ciąży! Ogłosiła to w wyjątkowy sposób >> 

Projekt Lady: świnka morska nie przeżyła programu? 

Co więcej, świnka morska, która została wykorzystana do eksperymentu, podobno nie przeżyła nagrań z powodu wyziębienia (na planie Projektu Lady działała klimatyzacja). Tę informację miała potwierdzić osoba, która pracowała na planie programu. 

Smartfon z kilkoma wyświetlaczami? Google pracuje nad projektem >> 

Telewizja TVN, która emituje Projekt Lady, do tej pory nie wypowiedziała się w sprawie odcinka z udziałem zwierząt. Całą sytuację skomentowała natomiast jedna z trenerek programu – Tatiana Mindewicz-Puacz:

Zwierzęta na planie mają czasem lepszą opiekę niż ludzie i wszyscy dbają o ich komfort. Czuwają nad tym właściciele zwierzaków i fachowcy – miała powiedzieć mentorka w czasie rozmowy z portalem Pudelek.pl.

A$AP Rocky wdał się w bójkę w Szwecji! Co z koncertem w Polsce? >> 

Myślicie, że telewizja rzeczywiście przesadziła?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj