News

Kolar przejmuje TOP 20!

Kolar przejmuje TOP 20!

fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn) i Malwina Przybylska (@maalwinixx). Teraz zobaczymy jak poradzi sobie Przemek Kolarczyk (@kolartv)!

Kolar - informacje

Przemek Kolarczyk ma 21 lat i mieszka na Śląsku. Od 2017 roku interesuje się aktorstwem i modelingiem. Ukończył kurs modelingu i zagrał w 7 serialach i paradokumentach. Można było go oglądać w takich serialach jak Lombard - Życie Pod ZastawSprawiedliwi - Wydział Kryminalny czy też Szkoła, który przyniósł mu największą rozpoznawalność.

Kolar uwielbia zwierzęta, a najbardziej koty, których ma aż dwa! :-)

Aktualnie zajmuje się nagrywkami do seriali oraz dorabia jako influencer, ale jego marzeniem jest występ w reality show. Planuje wytatuować całe ciało i zawitać do któregoś z programów typu RS, aby poznała go cała Polska.

 

Kolar – informacje, wiek, ciekawostki

Imię i nazwisko/pseudonim: Przemek Kolarczyk / KOLAR 

Wiek: 21

Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała, woj. Śląskie 

Co robię na co dzień: wcześniej pracowałem na planach zdjęciowych, aktualnie nie robię nic ciekawego.- mam przerwę

 Hobby: Aktorstwo i Modeling 

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: Słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, ale teraz postawie na RAP - Małach i Rufuz. Uwielbiam ich kawałki

Ulubiona piosenka: Małach - Co by nie było 

Ulubione miejsce: Stany Zjednoczone (Kalifornia) i Malediwy 

Najbardziej nie lubię: Fałszywych ludzi

Jestem dumny, że: jestem szczery. Przede wszystkim nikogo nie udaje, jestem sobą

Moja największa wada: Wstydliwość 

Moja największa zaleta: Szczerość 

Moje ulubione konto na Insta: @kolartv

Inspiruje mnie: Nie mam takiej osoby. Próbuję być sam dla siebie inspiracją

Największe marzenie: Zostać rozpoznawalnym w całej Polsce

 

Jak Kolar poradzi sobie jako prowadzący TOP 20?

 

TOP 20 w 4FUN Dance
sobota 18:00
niedziela 14:00
poniedziałek 16:00
środa 20:00
czwartek 11:00

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.