News

Przemek Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Podróżniczka komentuje jego wpis

Przemek Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Podróżniczka komentuje jego wpis

Fot. Instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski odniósł się do rozstania z Martyną Wojciechowską. Dziennikarz opublikował post na Instagramie, a prowadząca program Kobieta na krańcu świata skomentowała jego wpis.

Martyna Wojciechowska o rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim. Wydała oświadczenie >> 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski rozstali się

Niedawno pudelek.pl poinformował, że małżeństwo Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego dobiegło końca kilka miesięcy po ślubie. Osoba z bliskiego otoczenia pary zdradziła, że to 49-latek podjął tę decyzję. Jakiś czas później Martyna Wojciechowska wydała oświadczenie, w którym potwierdziła doniesienia o zakończeniu związku.

(…) Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem (…) – napisała.

Przemek Kossakowski o rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Komentarz podróżniczki

Przemek Kossakowski przez dłuższy czas nie zabierał głosu. 16 lipca przerwał milczenie i wydał oświadczenie na swoim profilu.

Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem.

Ważne i bolesne decyzję nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy.

Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym – czytamy.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: rozstanie. Wymowny komentarz podróżniczki >> 

Post skomentowała m.in. Lidia Kazen, dyrektor programowa stacji, w której emitowany jest program Down the road. Zespół w trasie dziennikarza. 

Zawsze z Tobą – napisała.

Martyna Wojciechowska nie obserwuje męża na Instagramie, ale najwyraźniej czytała komentarze pod jego ostatnim wpisem, bo odpowiedziała na ten od Lidii Kazen.

To ciekawe, bo mi mówiłaś to samo – stwierdziła.

Lidia Kazen była gościem na weselu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Podróżnicy pobrali się w październiku 2020 roku.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.