News

Psycho Couple zdradzili imię syna! Zrobili to nietypowo

Psycho Couple zdradzili imię syna! Zrobili to nietypowo

Fot. Instagram.com/the_happyfamily

Ola i Kamil, którzy byli znani w internecie jako Psycho Couple, zdradzili imię syna. Youtuberzy ogłosili je w nietypowy sposób.

Psycho Couple pokazali film z porodu! >>

Kamil Mikuła i Aleksandra Zarzycka działali razem w sieci pod nazwą Psycho Couple, ale od jakiegoś czasu można ich obserwować w mediach społecznościowych pod nazwą The Happy Family. Influencerzy są rodzicami Lyry. Dziewczynka we wrześniu 2021 skończy rok.

W styczniu Ola i Kamil ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Tak jak w przypadku starszego potomka, dzielą się z fanami przygotowaniami do narodzin młodszej pociechy. Prawdopodobnie fani zobaczą film z porodu syna youtuberów.

Psycho Couple – drugie dziecko. Imię

Niedawno na kanale The Happy Family pojawił się długo wyczekiwany przez widzów film. Kamil i Ola zdradzili, jakie imię wybrali dla syna. Zrobili to przy okazji zabawy w "eliminację".  Na tablicy pojawiło się 16 męskich imion, ułożonych w pary. „Wygrane” imię przechodziło do następnej rudny.

Do pierwszej dwójki trafiły imiona Liam i Leo. Jak na imię będzie miał syn The Happy Family?

Sylwia Przybysz zmieni nazwisko po ślubie z Janem Dąbrowskim? Odpowiedziała >> 

Leo to imię, które będzie nosił chłopiec. Pełne imię to Lionel.

Wiele osób pomyśli, że to jest od Messiego. To jest teoretycznie… Uwierzcie mi, że ja byłem za innym imieniem bardziej. A Ola się nie interesuje piłką nożną i jej to imię tak się podoba, że postawiła na swoim i powiedziała, że będzie Leo i koniec – mówił Kamil.

Lionel Mikuła. I będziemy mówić do niego Leo. (…) – dodała Ola.

Podoba Wam się to imię? 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.