News

Quebonafide został twarzą… krzyżowek! Serio

Quebonafide został twarzą… krzyżowek! Serio

Fot. Instagram.com/quebahombre

Quebonafide został twarzą krzyżówek! Serio. Kiedy będzie można kupić łamigłówki ze zdjęciem rapera? 

Quebonafide sprzedaje swoje ciuchy na Allegro! >>  

Po dwóch latach przerwy Quebonafide postanowił wrócić na scenę. W lutym raper wypuścił dwa single – ROMANTICPSYCHO oraz Jesień, które promują jego najnowszą płytę ROMANTIC PSYCHO. 13 marca w sieci pojawił się kolejny utwór Kuby Grabowskiego – PRZYTOBIE.

Quebonafide zaskoczył fanów nie tylko nowymi kawałkami, lecz także mocno odmienionym wizerunkiem. Od jakiegoś czasu Kuba Grabowski skrzętnie ukrywa swoje tatuaże, nosi krótko ostrzyżone włosy, okulary i całkiem „zwyczajne” ubrania. Jego znakiem rozpoznawczym jest teraz trochę za duża, błękitna koszulka polo. Quebo „wrócił do przeszłości” i wygląda teraz jak za czasów studiów na Uniwersytecie Warszawskim.

Quebonafide 2020 – apka z biletami skrywa grę! Musicie znać starego Windowsa >> 

Quebonafide na okładce krzyżówek 

Dodatkowo Quebonafide przyciągał uwagę m.in. oldschoolową aplikacją, która służy do kupienia biletów na jego koncert, wyprzedażą ciuchów na Allegro albo relacjami na InstaStory z wesela. Teraz raper postanowił zrobić coś jeszcze bardziej zadziwiającego i został… twarzą krzyżówek!

To nie jest żart. Niedawno Quebonafide pochwalił się na InstaStory okładką 100 Panoramicznych, na której możecie zobaczyć jego twarz. Kwietniowy numer krzyżówek z Quebo na okładce ma trafić do kiosków 24 marca 2020 roku.

Kupicie tę krzyżówkę? ;-) 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROMANTIC PSYCHO preorder: https://www.queshop.pl/romanticpsycho

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ŁATWY CEL @dscll

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję mieszkańcom Ciechanowa i okolic za wczorajszy koncert w moim rodzinnym mieście, oraz prezydentowi za bardzo ważne dla mnie wyróżnienie. Młode ramiona w pierwszych rzędach szybko opadały, ale popracujemy nad tym. 😁 Dziękuję również Łodzi i Wrocławiowi (!!) za wspaniałe przyjęcie na finiszu naszej trasy - Taconafide. Tej samej trasy, która pewnie za chwilę doprowadzi mnie do krótkiej scenicznej depresji, bo przez jakiś czas trudno będzie to przebić (ogromny szacunek dla Ciebie Filip). Niemniej jednak mam na to pewien plan, który sprawi mi i mam nadzieję Wam również trochę frajdy. Trzymajcie się i czekajcie cierpliwie moi drodzy milenialsi i Wy małe skrzaty co od rana czatujecie pod moim domem. Spróbuję zrobić tak żebyście podrastali razem ze mną. Super się z wami bawię, chociaż jestem trochę zmęczony. :) #lolyourenotquebonafide

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krzykacz 📸 @stolowaprzecieka

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CHINATOWN DiM SUM LIMITED Fot. @wojtekkoziara

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.