Reklama
placeholder
News

Quebonafide otworzył bar w Warszawie! Wpadniecie na… soczek?

Quebonafide otworzył bar w Warszawie! Wpadniecie na… soczek?

fot. instagram.com/quebahombre

Reklama
Reklama
placeholder

Quebonafide otworzył bar w Warszawie! Sprawdźcie pod jakim adresem szukać knajpy rapera. Wpadniecie tam? ;-) 

Harry i Meghan nie spędzą Bożego Narodzenia z rodziną królewską. Co na to Elżbieta II? >> 

Quebonafide: restauracja – adres

8 listopada na mapie Warszawy pojawiła się knajpa, którą współtworzył Quebonafide. Mr. OH. łączy w sobie restaurację i klub. Lokal znajdziecie przy ulicy Leona Kruczkowskiego 15B.

Mr. OH czeka na Ciebie w wieżycach mostu Poniatowskiego. Przyjdź i poznaj jego dwa oblicza – restauracyjne i klubowe. Które wybierzesz? – czytamy na oficjalnym profilu miejsca.

Mr. OH stworzyła spółka We Run Warsaw, która powstała latem tego roku. Należą do niej 4 osoby, w tym Quebonafide oraz Enio Chłapowski-Myjak, do którego należał znany warszawski bar – 6 coctails. Źródła podają, że Quebonafide zainwestował w lokal najwięcej, bo aż 200 tysięcy złotych. Pozostali trzej wspólnicy dołożyli do Mr. OH po 100 tysięcy złotych.

Ukryty lokal znajdujący się pod industrialną konstrukcją najstarszego mostu w Warszawie aż prosił się o nadanie mu azjatyckiego charakteru, znanego choćby z pierwszej polskiej produkcji Netflixa "1983", gdzie pod tymże mostem Robert Więckiewicz odwiedza klub w fikcyjnej dzielnicy "Mały Sajgon". Dodatkowo chcieliśmy by ciemną, potężną konstrukcję mostu rozświetlić neonowym światłem charakterystycznym dla klimatu cyberpunk, który z kolei powoli wkrada się do mainstreamu za sprawą nadchodzącej, największej produkcji CD Projekt - "Cyberpunk 2077" – mówi Enio Chłapowski-Myjak o Mr. OH.

Maciej Musiał do Bedoesa: „Chodź się całować” >> 

Mr. OH - menu, godziny otwarcia 

Dwie części Mr. OH zostały połączone tarasem. W menu restauracji znajdzie coś dla siebie każdy fan azjatyckich smaków i… koktajli. ;-) Szefową kuchni jest Luiza Trisno, założycielka i właścicielka restauracji-konceptów: Slavika, Ramen Girl oraz wine baru win naturalnych The Pope and The Pig, Yellow Dog. Z kolei koktajle dostępne w menu tworzą Grzegorza Nowicki i Mateusz Bala z 6 cocktails.

Billie Eilish: nowa piosenka EVERYTHING I WANTED już jest! Opowiada o kimś ważnym >> 

W części klubowej Mr. OH organizowane są imprezy, które trwają aż do rana! Od czwartku do niedzieli możecie imprezować do świtu i jednocześnie podziwiać most Poniatowskiego oraz park.

Mr. OH to supermiejsce, którzy po prostu kochają nocne życie. Knajpa stworzona m.in. przez Quebonafide jest otwarta w godzinach 18.00-03.00, więc spokojnie możecie tam spędzać wieczory i bezsenne (a przynajmniej ich część ;-)) noce.

Wybierzecie się tam?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama