News

Quebonafide otworzył bar w Warszawie! Wpadniecie na… soczek?

Quebonafide otworzył bar w Warszawie! Wpadniecie na… soczek?

fot. instagram.com/quebahombre

Quebonafide otworzył bar w Warszawie! Sprawdźcie pod jakim adresem szukać knajpy rapera. Wpadniecie tam? ;-) 

Harry i Meghan nie spędzą Bożego Narodzenia z rodziną królewską. Co na to Elżbieta II? >> 

Quebonafide: restauracja – adres

8 listopada na mapie Warszawy pojawiła się knajpa, którą współtworzył Quebonafide. Mr. OH. łączy w sobie restaurację i klub. Lokal znajdziecie przy ulicy Leona Kruczkowskiego 15B.

Mr. OH czeka na Ciebie w wieżycach mostu Poniatowskiego. Przyjdź i poznaj jego dwa oblicza – restauracyjne i klubowe. Które wybierzesz? – czytamy na oficjalnym profilu miejsca.

Mr. OH stworzyła spółka We Run Warsaw, która powstała latem tego roku. Należą do niej 4 osoby, w tym Quebonafide oraz Enio Chłapowski-Myjak, do którego należał znany warszawski bar – 6 coctails. Źródła podają, że Quebonafide zainwestował w lokal najwięcej, bo aż 200 tysięcy złotych. Pozostali trzej wspólnicy dołożyli do Mr. OH po 100 tysięcy złotych.

Ukryty lokal znajdujący się pod industrialną konstrukcją najstarszego mostu w Warszawie aż prosił się o nadanie mu azjatyckiego charakteru, znanego choćby z pierwszej polskiej produkcji Netflixa "1983", gdzie pod tymże mostem Robert Więckiewicz odwiedza klub w fikcyjnej dzielnicy "Mały Sajgon". Dodatkowo chcieliśmy by ciemną, potężną konstrukcję mostu rozświetlić neonowym światłem charakterystycznym dla klimatu cyberpunk, który z kolei powoli wkrada się do mainstreamu za sprawą nadchodzącej, największej produkcji CD Projekt - "Cyberpunk 2077" – mówi Enio Chłapowski-Myjak o Mr. OH.

Maciej Musiał do Bedoesa: „Chodź się całować” >> 

Mr. OH - menu, godziny otwarcia 

Dwie części Mr. OH zostały połączone tarasem. W menu restauracji znajdzie coś dla siebie każdy fan azjatyckich smaków i… koktajli. ;-) Szefową kuchni jest Luiza Trisno, założycielka i właścicielka restauracji-konceptów: Slavika, Ramen Girl oraz wine baru win naturalnych The Pope and The Pig, Yellow Dog. Z kolei koktajle dostępne w menu tworzą Grzegorza Nowicki i Mateusz Bala z 6 cocktails.

Billie Eilish: nowa piosenka EVERYTHING I WANTED już jest! Opowiada o kimś ważnym >> 

W części klubowej Mr. OH organizowane są imprezy, które trwają aż do rana! Od czwartku do niedzieli możecie imprezować do świtu i jednocześnie podziwiać most Poniatowskiego oraz park.

Mr. OH to supermiejsce, którzy po prostu kochają nocne życie. Knajpa stworzona m.in. przez Quebonafide jest otwarta w godzinach 18.00-03.00, więc spokojnie możecie tam spędzać wieczory i bezsenne (a przynajmniej ich część ;-)) noce.

Wybierzecie się tam?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję mieszkańcom Ciechanowa i okolic za wczorajszy koncert w moim rodzinnym mieście, oraz prezydentowi za bardzo ważne dla mnie wyróżnienie. Młode ramiona w pierwszych rzędach szybko opadały, ale popracujemy nad tym. ? Dziękuję również Łodzi i Wrocławiowi (!!) za wspaniałe przyjęcie na finiszu naszej trasy - Taconafide. Tej samej trasy, która pewnie za chwilę doprowadzi mnie do krótkiej scenicznej depresji, bo przez jakiś czas trudno będzie to przebić (ogromny szacunek dla Ciebie Filip). Niemniej jednak mam na to pewien plan, który sprawi mi i mam nadzieję Wam również trochę frajdy. Trzymajcie się i czekajcie cierpliwie moi drodzy milenialsi i Wy małe skrzaty co od rana czatujecie pod moim domem. Spróbuję zrobić tak żebyście podrastali razem ze mną. Super się z wami bawię, chociaż jestem trochę zmęczony. :) #lolyourenotquebonafide

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krzykacz ? @stolowaprzecieka

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj