News

Quebonafide pokazał walentynki z Natalią Szroeder. W swoim nowym klimacie [ZDJĘCIA]

Quebonafide pokazał walentynki z Natalią Szroeder. W swoim nowym klimacie [ZDJĘCIA]

https://www.instagram.com/quebahombre

Quebonafide pokazał walentynki z Natalią Szroeder. Para zaskoczyła swoich fanów relacją na InstaStory, bo zazwyczaj nie dzielą się wspólnymi zdjęciami.

Zdjęcie z Kingą Rusin i Quebo to hit. Jak takie mieć?  >>

Quebonafide – Walentynki

Walentynkowy wieczór Quebonafide spędził ze swoją ukochaną Natalią Szroeder. Para odwiedziła restaurację Modesta Amaro. Raper na swoim InstaStory nie tylko pokazał gdzie są, ale także zawartość swojego talerza i... Jessicę Mercedes z Kubą Karasiem, którzy najwyraźniej spędzali walentynki w ten sam sposób.

Quebonafide zaskoczył nowym wyglądem! Co zrobił z tatuażami? >>

Quebo ubrany był w garnitur i jasną koszulę z jasnym krawatem. Była to elegancka odmiana, bo od kiedy raper powrócił, na zdjęciach i nagraniach widzimy go w tej samej błękitnej bluzie z białym kołnierzem. Nie inaczej wyglądał na kanapie programu Dzień Dobry TVN, do którego przyszedł dzień po walentynkach. Opowiedział w nim między innymi o związku z Szroeder.

Moje serce jest aresztowane, a miłość jest kluczem do otwierania wszystkich zamków - wyjawił Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi.

Quebonafide – nowy wygląd

Quebonafide zaskoczył fanów swoim nowym wizerunkiem po tym jak niespodziewanie do sieci trafiła jego nowa piosenka ROMANTIC PSYCHO. Singiel jest zapowiedzią nowego albumu rapera. Kilka dni później został opublikowany kolejny kawałek Jesień, na którym śpiewa Natalia Szroeder.

Quebonafide i Natalia Szroeder W DUECIE! Posłuchaj piosenki Jesień >>

Fani Quebonafide uważają, że jego nowy wizerunek jest powrotem do przeszłości. Raper potwierdził to na kanapie Dzień Dobry TVN.

To jestem dawny ja. Trudno mi powiedzieć. Wydaje mi się, że życie jest tak zmienne i dynamiczne, że sam nie wiem.

Quebonafide – nowa płyta

Nowy album Quebonafide będzie nosił tytuł Romantic Psycho. Na razie nie jest wiadome kiedy będzie premiera, ale na stronie wytwórni QueQuality można już zamówić pre-order płyty.

Quebonafide śpiewa o Natalii Szroeder w nowym singlu! Posłuchaj ROMANTICPSYCHO [TEKST] >>

Podoba Wam się nowy wizerunek Quebonafide?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROMANTIC PSYCHO preorder: https://www.queshop.pl/romanticpsycho

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.