News

QUIZ: Którą Anne-Marie jesteś?

QUIZ: Którą Anne-Marie jesteś?

instagram.com/annemarie

Anne-Marie zawładnęła sercami milionów fanów na całym świecie. Utalentowana 27-latka pochodzi z Essex w Anglii i dzięki takim hitom jak Friends i 2002 w mig podbiła listy przebojów – w tym również polskie!

Anne-Marie została zaproszona do supportowania koncertów Eda Sheerana w jego trasie koncertowej Divide Tour. Dzięki temu wokalistka odwiedziła m.in. Polskę i zaśpiewała na PGE Narodowym 11 i 12 sierpnia 2018 roku. Jej występ był świetnym wprowadzeniem do dalszej imprezy.

Spotkaliśmy się z Anne-Marie w Warszawie >>

Piosenkarka ma w naszym kraju wielu fanów – jej debiutancki album Speak Your Mind wydany 27 kwietnia 2018 roku spotkał się z wielkim zainteresowaniem polskich wielbicieli jej talentu.

Aktualnie Anne-Marie promuje swoją najnowszą piosenkę – czy Perfect to me stanie się hitem? Czas pokaże!

 

Konkurs - wygraj gadżety od Anne-Marie

Mamy dla Was specjalny konkurs, w którym do zgarnięcia są wyjątkowe gadżety od Anne-Marie. Do zgarnięcia m.in. płyta winylowa Speak Your Mind i wydania CD w wersji deluxe. Weźcie udział w quizie, a na jego podstawie na naszym profilu na Instagramie czeka dla Was super zabawa z Anne-Marie. Szczegóły poniżej!

 

 

Rozwiązaliście quiz? Super! Teraz zawalczcie o gadżety od Anne-Marie i skomentujcie poniższy post z zadaniem konkursowym!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.