News

Rafał Brzozowski stracił Koło Fortuny! Co dalej z jego karierą?

Rafał Brzozowski stracił Koło Fortuny! Co dalej z jego karierą?

Fot. Instagram.com/brzozowskirafal

Rafał Brzozowski stracił Koło Fortuny! Wokalista nie poprowadzi już nowego sezonu programu. Co dalej z jego karierą?

Basia Kurdej-Szatan straciła The Voice, ale zdobyła inne wielkie show! >> 

Rafał Brzozowski odchodzi z Koła Fortuny

Rafał Brzozowski prowadził Koło Fortuny od 2017 roku. Wokaliście partnerowała Izabella Krzan. Okazuje się, że od jesieni 2019 roku nie zobaczymy już Brzozowskiego w roli prowadzącego show. Wokalista został gospodarzem innego programu.

Rafał Brzozowski poprowadzi nowy sezon Jaka To Melodia?. Przypominamy, że do tej pory gospodarzem muzycznego formatu był Norbert Dudziuk, który jest znany jako Norbi. Czy Norbi odchodzi z Telewizji Polskiej?

Polka wystąpi w show Kardashianów?! >> 

Okazuje się, że TVP, która emituje programy Jaka To Melodia? i Koło Fortuny, postanowiła zaskoczyć widzów i… zamieniła prowadzących miejscami! Od jesieni 2019 roku Rafał Brzozowski poprowadzi Jaka To Melodia?, a Norbi – Koło Fortuny.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 – kto wystąpi?  >> 

Mówi się, że Telewizja Polska zdecydowała o zamianie prowadzących lubianych programów, żeby odświeżyć oba formaty. Informacja na temat nowych prowadzących Jaka To Melodia? i Koło Fortuny pojawiła się już na oficjalnym profilu na Facebooku stacji:

Od września gospodarzem teleturnieju Koło Fortuny zostanie Norbi, natomiast Rafał Brzozowski poprowadzi program muzyczny Jaka to melodia?! Obaj prowadzący doskonale poradzili sobie w dotychczasowych rolach, więc pora na nowe wyzwania! – napisano w poście.

Myślicie, że zamiana prowadzących to dobry pomysł?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj