Reklama
placeholder
News

Paweł Domagała jako Rafi w nowym serialu ma ciekawą rolę

Paweł Domagała jako Rafi w nowym serialu ma ciekawą rolę

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Rafi to nowy serial z Pawłem Domagałą w roli głównej. O czym opowiada i jakie jeszcze gwiazdy można w nim zobaczyć?

Paweł Domagała jest zięciem Andrzeja Grabowskiego. Co jeszcze wiemy o autorze hitu Weź nie pytaj? >>

Rafi: o czym jest nowy serial z Pawłem Domagałą?

W serialu Rafi Paweł Domagała wciela się w tytułowego bohatera, który słynie z kradzieży i kłamstw i nie planuje zmieniać swojego życia. Pewnego dnia ma jednak wypadek, dzięki któremu otrzymuje szanse na wyjście na prostą. Rafi trafia w zaświaty, gdzie poznaje Boga. Ten postanawia przywrócić go do życia pod warunkiem, że od tej pory będzie słuchał poleceń postaci z zaświatów o imieniu Krystyna. Bohaterka ma błyskotliwy humoru i potrafi przeprowadzać inteligentne rozmowy. Krystyna będzie robić wszystko, aby wyszedł na prostą, a Bóg założy się z diabłem o to, czy do swoich 33. urodzin Rafiemu uda się zmienić. 

Rafi - kto znalazł się w gwiazdorskiej obsadzie?

U boku Pawła Domagaly w serialu Rafi można zobaczyć gwiazdy takie jak: Olaf Lubaszenko, Danuta Stenka, Piotr Rogucki, Piotr Głowacki, Paulina Gałązka i Zuzanna Grabowska. 

Polsat: piosenka z ramówki na wiosnę 2023. Co to za utwór? >>

Rafi: gdzie oglądać serial?

Pierwszy odcinek serialu Rafi jest dostępny w Polsat Box Go od piątku 6 października 2023 roku w Polsat Box Go. Kolejne odcinki będą publikowane co tydzień w piątki w pakiecie Polsat Box Go Premium, w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam na polsatboxgo.pl i w aplikacji Polsat Box Go.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama