News

Ramię w Ramię w wykonaniu dzieci. Wideo zachwyciło Kayah

Ramię w Ramię w wykonaniu dzieci. Wideo zachwyciło Kayah

Fot. Instagram.com/kayah_official

Dzieci zaśpiewały piosenkę Ramię w Ramię. Ten cover zachwycił samą Kayah. A jak Wam się podoba? 

Lil Nas X wpadł na wesele fanów i zatańczył z panną młodą [WIDEO] >>  

Ramię w Ramię – piosenka Viki Gabor i Kayah

7 stycznia 2020 roku w serwisach cyfrowych pojawił się singiel Ramię w Ramię, który wspólnie nagrały Viki Gabor i Kayah. Autorami ich piosenki są twórcy hitu Superhero, który zapewnił Gabor zwycięstwo na 17. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci –  Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór. Kawałek współtworzyła również Kayah.

Viki Gabor: nowa piosenka! Tekst 'Ramię w Ramię' z Kayah >> 

Ramię w Ramię – cover Redemi

Własną wersję utworu Ramię w Ramię Viki Gabor i Kayah nagrały m.in. dziewczynki z zespołu dziecięcego Redemi. To grupa, która na co dzień śpiewa piosenki z chrześcijańskim przesłaniem w nowoczesnych aranżacjach.

(…) Chcemy w ten sposób promować dobrą muzykę, której wciąż jest za mało na polskim rynku muzycznym, szczególnie w wykonaniu dzieci (…) – czytamy w opisie ich kanału na YouTube.

Dziewczyny, no rewelacja! Wasze „Ramię w Ramię” jest lepsze niż oryginał!!!!!

Super. Dajecie czadu.

Ale odlot!

Pięknie. Gratulacje! – czytamy w komentarzach pod filmikiem z coverem Ramię w Ramię. 

Eurowizja 2020: Jak śpiewa Alicja Szemplińska? Opinia eksperta mocno krytyczna >>

Wykon piosenki Ramię w Ramię przez zespół Redemi doceniła też Kayah. Wokalistka udostępniła teledysk dziecięcej grupy na swoim Facebooku.

Jakie to cudowne!!!I o to chodzi, o to chodzi!!! Dziewczynki!!!! Drogie Damy! Zmieniacie ten Świat!!!!! Redemi brawa ogromne. Świetny pomysł i urocze wykonanie! Dziękuję Wam. Jesteśmy z Viki Gabor z Was dumne!!!! – napisała.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moi Drodzy, mam dobrą i złą wiadomość... Dobra jest taka, że nasz klip do "Ramię w ramię" został już obejrzany na YT ponad 10 milionów razy, a na Spotify odsłuchany ponad 1 100 000 razyyyyyy i to jest jakieś totalne szaleństwo! ?? Zła natomiast jest taka, że Vikula się konkretnie rozchorowała, a ja solidaryzując się z Viki, nie zgodziłam się wystąpić bez niej na Bestsellerach Empiku, szczególnie że miał to być nasz pierwszy występ z tym utworem. No wiecie, przecież żadna dama nie będzie tańczyć sama... ☺️ Zatem bez siostry, nie tańczę...? Czekam aż wydobrzeje! ? Ale nic się nie martwcie, co się odwlecze, to... ? Teraz wysyłajmy dużo dobrej energii dla @vikigaborofficial Niech nam szybko bidula wraca do zdrowia i lecimy dalej! ? Zostawcie serce dla Viki, niech wie ile osób dobrze jej życzy. ❤️❤️❤️ Ramię w ramię. Ściskam Was i życzę udanego oglądania Gali na @tvn.pl , bo choć bez nas, to gwarantuję, że będzie bardzo udana! Buziam gorąco. #kayah #vikigabor #ramiewramie

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No czyż to nie promyczek!!! ? Kochani jest mi niezmiernie miło, że mogę to ogłosić!!! ❤️❤️❤️ W poniedziałek, 27 stycznia, w Poznaniu PO RAZ PIERWSZY na żywo i to w wersji AKUSTYCZNEJ - „Ramię w ramię”! Razem z @vikigaborofficial zaśpiewamy z towarzyszeniem legendy cygańskich skrzypiec Roby Lakatosa i oczywiście pełnej orkiestry SawarS! Dodatkowo - niespodzianka - wykonamy z Viki jeszcze jeden utwór wspólnie!!! ??? Jaki? Dowiecie się już na miejscu! Do tego tanga, czardasze i muzyka świata!!! ???Wpadajcie koniecznie, to będzie iście cygańska uczta dla duszy i ciała!!! PS. Link do wydarzenia wrzuciłam w relację! ❤️❤️❤️ #kayah #vikigabor #duet #wspólnywystęp #ramiewramie #akustycznie #koncert #poznań #robylakatos #sawars #tanga #czardasze #muzykaświata #niespodzianka

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do zobaczenia dziś na moim koncercie. Piaseczno, godz. 19:00. ?

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj