News

Ray Dalton w 4FUN.TV: mini koncert i wywiad z artystą [DATA, GODZINA]

Ray Dalton w 4FUN.TV: mini koncert i wywiad z artystą [DATA, GODZINA]

fot. instagram.com/raydaltonmusic

Ray Dalton będzie gościem 4FUN.TV! To wyjątkowe spotkanie odbędzie się oczywiście w warunkach odpowiednich do sytuacji epidemiologicznej, czyli online – już w piątek 31 lipca zobaczycie rozmowę z Rayem, który obecnie przebywa w amerykańskim mieście Seattle.

Ray Dalton podbił serca fanów na całym świecie wydając bestsellerowy hit In My Bones. To jedno z największych muzycznych odkryć tego roku, a nie wszyscy wiedzą, że kariera Raya trwa już od wielu lat i ma on na swoim koncie współprace z wielkimi gwiazdami.

Kojarzycie wielki przebój Macklemore’a i Ryana Lewisa Can’t Hold Us z 2012 roku? To właśnie Ray Dalton śpiewa super znany refren tego numeru! 

Ray Dalton – wywiad w 4FUN.TV

Ray Dalton będzie naszym gościem w ramach akcji 4FUN Home. Od początku obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa zapraszaliśmy artystów na muzyczne spotkania online, które Wam transmitowaliśmy na żywo.

Spotkanie z Rayem zobaczycie w piątek 31 lipca o 20:00 na naszym profilu na Facebookujeżeli jeszcze nie polubiliście naszego fanpage'a to koniecznie to nadróbcie, żeby nie przegapić spotkania z artystą.

Poza rozmową z naszym prezenterem Mateuszem Jędrasiem Ray Dalton przygotował dla polskich fanów coś specjalnego. Wokalista zaśpiewa nam swoje dwa kultowe kawałki – In You Fall i oczywiście In My Bones!

Tokio z Domu z Papieru w klipie J Balvina, Duy Lipy i Bad Bunny’ego! Zobacz Un Dia (One Day) >>

Ray Dalton – kim jest, informacje, Instagram

Ray Dalton urodził się 10 maja 1991 roku w Seattle. Jego ojciec był Afroamerykaninem i profesjonalnym rowerzystą, a matka Amerykanką pochodzenia meksykańskiego. 

Jako dziecko śpiewał w chórze Seattle Children’s Chorus, a w wieku 16 lat dołączył do chóru gospel Total Experience. Z tym zespołem występował w Japonii i Korei Południowej, a także trzy razy zaśpiewał dla ówczesnego prezydenta USA Baracka Obamy. 

Do czasu debiutu z Macklemore i Ryanem Lewisem w 2012 roku Ray pracował jako instruktor tenisa (!).

Ma na swoim koncie trzy bardzo dobrze przyjęte numery solowe – If You Fall, In My Bones i najnowsze Good Times Hard Times

Raya Daltona znajdziecie na Instagramie na profilu raydaltonmusic.

 

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

You just need a sprinkle of goofy in your life this week. #GoodTimesHardTimes

Post udostępniony przez 𝐑𝐚𝐲 𝐃𝐚𝐥𝐭𝐨𝐧 (@raydaltonmusic)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The water is my second home. 🐠 🦈🐳🧜🏿 #tiki #poolside #watercolor

Post udostępniony przez 𝐑𝐚𝐲 𝐃𝐚𝐥𝐭𝐨𝐧 (@raydaltonmusic)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.