News

Pamiętacie FRIDAY Rebeki Black? Zmieniła się nie do poznania

Pamiętacie FRIDAY Rebeki Black? Zmieniła się nie do poznania

Fot. Instagram.com/msrebeccablack

Pamiętacie singiel Friday Rebeki Black? Zmieniła się nie do poznania! Co teraz robi i jak wygląda wokalistka?

Shawn Mendes zaśpiewał na weselu! [WIDEO] >> 

Rebecca Black – Friday

Rebecca Black debiutowała w 2011 roku singlem Friday. Niestety kawałek 13-letniej wtedy wokalistki spotkał się z ogromną krytyką. Utwór Friday został nawet okrzyknięty „najgorszą piosenką wszech czasów”. Na YouTube klip do pierwszego singla Black obejrzano ponad 140 milionów razy. Internauci dali piosence prawie 4 miliony „łapek w dół”. Po premierze Rebecca Black musiała zmierzyć się nie tylko z żartami na swój temat, lecz także obelgami, a nawet… groźbami śmierci!

Rebecca Black – co teraz robi, jak wygląda w 2020 roku?

Po dziewięciu latach od premiery piosenki Friday, Rebecca Black wrzuciła na Instagram post, w którym wspomina przeszłość.

Tego dnia 9 lat temu w internecie pojawił się teledysk do piosenki „Friday”. Chciałabym móc cofnąć czas i porozmawiać z 13-letnią sobą, która strasznie się wstydziła i bała świata. Z 15-letnią sobą, która czuła, że nie ma z kim porozmawiać o depresji, z którą walczy. Z 17-letnią sobą, która chodził do szkoły tylko po to, żeby  razem z przyjaciółmi zostać obrzuconą jedzeniem. Z 19-letnią mną, której prawie każdy producent/autor tekstów powiedział, że nigdy nie będzie z nią pracować. Do diabła, ze mną dzisiaj, która poczuła się obrzydliwie, kiedy spojrzała w lustro! Staram się przypominać sobie, że każdy dzień jest nową okazją do zmiany rzeczywistości (…) Nie definiuje nas żaden wybór ani rzecz. Czas leczy i to jeszcze nie koniec. To proces, nigdy nie jest za późno, by zacząć. I tak, zaczynamy! (…) – napisała.

Quebonafide zaskoczył nowym wyglądem! Co zrobił z tatuażami? >> 

Co dzieje się z Rebeką Black? Mimo złego odbioru pierwszej piosenki, nadal zajmuje się muzyką. Po premierze Friday 22-latka nagrała jeszcze kilkanaście singli. Ostatni – Sweetheart – pojawił się w 2019 roku.

Rebecca Black prowadzi też kanał na YouTube, na którym publikuje single, covery i filmiki na temat mody i urody. Jej konto śledzi 1,46 miliona stałych widzów.

Rebekę Black znajdziecie też na Instagramie (@msrebeccablack). Trzeba przyznać, że w ciągu 9 lat wokalistka bardzo się zmieniła. Jej nowe fotki zobaczycie niżej.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*swipe ->* 9 years ago today a music video for a song called “friday” was uploaded to the internet. above all things, i just wish i could go back and talk to my 13 year old self who was terribly ashamed of herself and afraid of the world. to my 15 year old self who felt like she had nobody to talk to about the depression she faced. to my 17 year old self who would get to school only to get food thrown at her and her friends. to my 19 year old self who had almost every producer/songwriter tell me they’d never work with me. hell, to myself a few days ago who felt disgusting when she looked in the mirror! i’m trying to remind myself more and more that every day is a new opportunity to shift your reality and lift your spirit. you are not defined by any one choice or thing. time heals and nothing is finite. it’s a process that’s never too late to begin. and so, here we go! this might be a weird thing to post but the honesty feels good if nothing else. ?

Post udostępniony przez Rebecca Black (@msrebeccablack)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

wellll my obsession with silver has clearly only grown ? is there something u love so much u can’t -not- wear it?

Post udostępniony przez Rebecca Black (@msrebeccablack)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

spring fever i guess ?

Post udostępniony przez Rebecca Black (@msrebeccablack)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Rebecca Black (@msrebeccablack)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

if you had a cow for a pet what would you name it. i would name mine daphne

Post udostępniony przez Rebecca Black (@msrebeccablack)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

gone with the old, in with the new ✂️

Post udostępniony przez Rebecca Black (@msrebeccablack)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‘do you......?’ ask me somethin in the comments ?

Post udostępniony przez Rebecca Black (@msrebeccablack)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.