News

Bridgertonowie: książę Simon Basset podbił serca widzów. Kim jest Regé-Jean Page?

Bridgertonowie: książę Simon Basset podbił serca widzów. Kim jest Regé-Jean Page?

Fot. YouTube.com/Netflix Polska

Simon Basset z serialu Bridgertonowie podbił serca widzów. Kim jest jest Regé-Jean Page, który wciela się w rolę księcia Hastings?

Polski film najpopularniejszy na Netflixie w 2020 roku! Zasłużenie? >>

Pod koniec 2020 roku na Netflixie zadebiutował serial Bridgertonowie. Produkcja o perypetiach arystokracji XIX-wiecznej Anglii ma fanów na całym świecie. Uwadze widzów z pewnością nie umknął książę Somon Basset. Mówi się, że odgrywający go Regé-Jean Page ma szansę zostać kolejnym Jamesem Bondem!

Regé-Jean Page zagra Jamesa Bonda?

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, że 31-latek znalazł się wśród aktorów, którzy są brani pod uwagę jako następcy Daniela Craiga w produkcjach o agencie 007.

Kiedy jesteś Brytyjczykiem i grasz w czymś, co staje się popularne, ludzie prędzej czy później używają stosunku do ciebie słowa na „B”. Jestem bardzo  szczęśliwy, że mnie też to spotkało i znalazłem się w gronie tak wspaniałych aktorów, ale to tylko „łatka” – mówił Regé-Jean Page w programie Jimmy’ego Fallona.

Bridgertonowie: sezon 1 – recenzja >> 

Regé-Jean Page – kim jest książę z Bridgertonów?

Regé-Jean Page urodził się w 1990 roku w Londynie. Dzieciństwo spędził w Zimbabwe. Po latach wrócił do Anglii, żeby tam ukończyć szkołę średnią.

Mama aktora pochodziła z Zimbabwe i była pielęgniarką. Ojciec był angielskim kaznodzieją. Regé-Jean Page jest drugim najmłodszym z czworga dzieci.

W 2016 roku, wywiadzie dla Interwiev Magazine, Page zdradził, że ma rodzinę w RPA , Australii, Szwecji, Grenadzie i na Florydzie.

W 2013 roku ukończył szkołę teatralną Drama Centre London.

Regé-Jean Page – role

Karierę aktorska zaczynał grając w sztukach The History Boys i The Merchant of Venice oraz serialu BBC Three – Waterloo Road (2015). W 2016 roku został doceniony za rolę  Chicken George'a w miniserialu Roots. Widzowie mogą znać go też z występów w For the People, Mortal Engines czy Sylvie's Love.

Bridgertonowie - serial adaptował kontrowersyjną scenę z książki. Showrunner wyjaśnia swoją decyzję >> 

Regé-Jean Page i Phoebe Dynevor są parą?

Regé-Jean Page nie zdradza wiele na temat swojego prywatnego życia. Po premierze Bridgertonów, fani zastanawiają się czy głównych bohaterów serialu łączy coś więcej nie tylko na planie serialu. Pytany o plotki na temat związku z  Phoebe Dynevor, 31-letni aktor zareagował dość tajemniczo: ;-) 

Wszystko co musicie wiedzieć, zobaczycie na ekranie. To więcej niż wystarczające – powiedział w rozmowie z Access Hollywood.

Regé-Jean Page – Instagram

Regé-Jean Page prowadzi profil na Instagramie jako @regejean. Tam obserwuje go już ponad 2 miliony osób!

Zrobi wielką karierę?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.