News

Startuje Restaurant Week Polska. Jedz i... zgarniaj nagrody!

Startuje Restaurant Week Polska. Jedz i... zgarniaj nagrody!

materiały organizatora

Rusza 12. edycja Restaurant Week, w tym roku pod hasłem "Destynacja Restauracja". Od 17 do 31 października będziecie mogli spróbować w najlepszych restauracjach dań w specjalnej cenie i odkryć kuchnie świata. W tym roku edycja obejmie 13 regionów Polski i po raz pierwszy odbędzie się na Podhalu. Trzydaniowe danie w restauracji, która bierze udział w akcji, będzie kosztować 49 zł. Od 20 września można dokonywać rezerwacji na stronie www.RestaurantWeek.pl.

Konkurs Restaurant Week – wygraj kolację w najlepszej restauracji świata!

Jeśli odwiedzicie którąś z restauracji, możecie też spróbować swoich sił w konkursie foto. Główną nagrodą w konkursie zdjęciowym jest rejs do Włoch i kolacja w Osteria Francescana - najlepszej restauracji świata. Goście fesXwalu będą też mogli wygrać rejs LOT-em i kolację w Los Angeles, sprzęt AGD klasy premium oraz każdego dnia dwuosobową rezerwację na FesXwal.

Wygraj vouchery na Restaurant Week w 4FUN.TV!

Organizatorzy akcji uważają, że jedzenie jest jak podróżowanie. I my się z tym zgadzamy. Dzięki niemu możecie chociaż na chwilę przenieść się na chwilę do Meksyku, Indii, Włoch czy Grecji. Jedzenie jest 4FUN! Dlatego właśnie będziecie mogli u nas wygrać vouchery na Restaurant Week Polska. Jak to zrobić? Obserwujcie w najbliższych dniach nasz profil na FB.

Listę restauracji, które biorą udział w Restaurant Week znajdziecie TU.

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj