News

Reżyser Życia - kim jest? Prawdziwe nazwisko, wiek, współprace i najlepsze filmy znanego twórcy na YouTube

Reżyser Życia - kim jest? Prawdziwe nazwisko, wiek, współprace i najlepsze filmy znanego twórcy na YouTube

fot. instagram.com/rezyser.zycia

Kim jest Reżyser Życia? Zebraliśmy najważniejsze informacje o jednym z najpopularniejszych polskich twórców internetowych.

Reżyser życia publikuje na YouTube krótkometrażowe filmy, które poruszają ważne tematy społeczne. Przy ich tworzeniu współpracuje z popularnymi aktorami i twórcami internetowymi. Jego kanał subskrybuje ponad milion użytkowników.

Chuck Norris nagrał film dla Jurka Owsiaka! 'Strażnik Teksasu' wspiera WOŚP >>

Reżyser Życia: prawdziwe nazwisko, wiek, filmy

Filmy pod pseudonimem Reżyser życia publikuje Daniel Rusin. Niestety, ale w sieci nie można znaleźć informacji na temat wieku mężczyzny.

Daniel Rusin nie tylko tworzy filmy na kanał na YouTube, ale jest także operatorem filmowym i pracuje w branży reklamowej.

Został kilkukrotnie nagrodzony, w tym otrzymał m.in. nagrodę za najlepiej wyreżyserowany film sportowy (spot dla Reeboka z Joanną Jędrzejczyk)  oraz tytuł Twórcy Roku w kategorii „Lifestyle” podczas Gali Onetu w 2016 roku.

Do jednych z najpopularniejszych filmów Reżysera Życia należą Pigułka strachu, Znikające dzieci, nastoletnia depresja, Prześladowanie na koloniach czy Wygląd nie jest najważniejszy.

W krótkometrażowych produkcjach Daniela Rusina mogliśmy zobaczyć m.in. Wersow, Roksanę Węgiel, Olę Nowak, Fagatę, Lexy Chaplin, Magdę Beredę, Michała Piróga, Adama Woronicza, Annę Dereszowską i Andrzeja Grabowskiego. Reżyser Życia współpracował także z Ministerstwem Sprawiedliwości, dla którego stworzył film Kradzież wirusa na początku pandemii koronawirusa.

Wersow, Fagata i Andrzej Grabowski w jednym filmie! O czym jest? >>

Poniżej możecie zobaczyć jego najpopularniejsze filmy.

Jesteście fanami Reżysera Życia? 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.