News

Rihanna topless na Instagramie. Spadła na nią fala krytyki [FOTO]

Rihanna topless na Instagramie. Spadła na nią fala krytyki [FOTO]

fot. instagram.com/badgalriri

Rihanna pokazała zdjęcie topless na Instagramie. Odważna fotka wokalistki nie wszystkim się spodobała. Dlaczego?

Demi Lovato przeszła zawał serca i 3 udary po przedawkowaniu! >>

Rihanna topless – zdjęcie

Niedawno Rihanna wrzuciła na swój profil w mediach społecznościowych zdjęcie w samych bokserkach i biżuterii. 32-letnia piosenkarka zasłania nagie piersi rękami. Post promuje bieliznę marki SAVAGE X FENTY BY RIHANNA.

Oprócz pozytywnych, po publikacji półnagiego zdjęcia pod adresem Rihanny pojawiły się też negatywne komentarze. Wyznawcy hinduizmu są oburzeni, że artystka zapozowała przed obiektywem z naszyjnikiem z wizerunkiem Ganeśi – boga obfitości i dobrobytu.

Rihanna krytykowana za zdjęcie w bieliźnie

Jak podają zagraniczne media, nie tylko internauci, lecz także hinduscy politycy twierdzą, że post Rihanny jest „uwłaczający”, a artystka nie ma szacunku do hinduizmu.

To przerażające widzieć, jak Rihanna haniebnie szydzi z naszego ukochanego hinduskiego boga.

To pokazuje, że Rihanna nie ma pojęcia ani szacunku dla indyjskiej kultury, tradycji i naszych problemów.

(…) Rihanna nosi naszyjnik z Ganeśą i po raz kolejny lekceważy hinduizm (…)

Straciłem cały szacunek dla Rihanny. Jak można nosić naszyjnik z Ganeśą i pozować w taki sposób?

Czemu nikt nie mówi o tym, że naszyjnik Rihanny ma na sobie Ganeśę, to ważny święty bóg hinduizmu, który odgrywa dużą rolę w zapewnieniu ochrony? To jest dla mnie naprawdę rozczarowujące. Kocham Rihannę, ale to nie jest w porządku – cytują ich opinie portale.

Rihanna zamyka swój biznes. Przez pandemię >> 

Ndtv.com donosi, że Światowa Rada Hindusów złożyła skargi na Facebooka i Twittera za udostępnianie zdjęcia Rihanny i zażądała podjęcia działań przeciwko jej profilom w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz kiedy wokalistce zarzuca się obrazę uczuć religijnych. Pod koniec 2020 roku głośno było o tym, że piosenkarka wykorzystała fragment muzułmańskiej sunny w pokazie nowej kolekcji bielizny Savage x Fenty. Wtedy też pojawiły się głosy, że Rihanna nie ma szacunku do religii.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.