Reklama
placeholder
News

Rita Ora wraca z nową muzyką! EP-ka Bang powstała w duecie

Rita Ora wraca z nową muzyką! EP-ka Bang powstała w duecie

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Rita Ora zniknęła z radarów muzycznych kilka miesięcy temu, ale to nie oznacza, że zrobiła sobie w tym czasie wakacje. Wokalistka wydała kolejną EK-kę i to nie solo! 

Rita Ora oraz pochodzący z Kazachstanu DJ i producent Imanbek zaprezentowali światu wspólną EP-kę. Płyta Bang trafiła do serwisów cyfrowych w piątek 12 lutego, a na wydawnictwie znalazły się kawałki nagrane z Davidem Guettą, Gunną i KHEA.

Demi Lovato przeszła zawał serca i 3 udary po przedawkowaniu! >>

Jak można się domyślać prace nad krążkiem w duecie nie były łatwe – w obecnym czasie większość działań międzynarodowych odbywa się online. Rita Ora i Imanbek postanowili jednak spróbować stworzyć muzykę na odległość, a do wspólnych nagrań wykorzystali popularną aplikację Zoom.

Gdy rozpoczęliśmy prace nad tym projektem, chcieliśmy stworzyć prawdziwe więzy kreatywne z innymi artystami. Współpraca z Imanbekiem była bardzo ciekawa. Wszystkie nasze spotkania odbyły się na Zoomie. Dużo dyskutowaliśmy o muzyce. Musieliśmy też korzystać ze wsparcia tłumaczy, dlatego był to dla nas nowy sposób nagrywania. To niesamowite, jak technologia ułatwiła nam kreatywne połączenie. Muzyka naprawdę jest uniwersalnym językiem, a nasza EP-ka jest najlepszym dowodem na to, że proces kreatywny może eliminować wszystkie przeszkody, jakie stają nam na drodze – mówi Rita Ora.

Team X: nowa piosenka ADIOS podbija YouTube! To 1. miejsce karty Na Czasie >>

Bang - zgodnie z tytułem – zawiera same mocne i taneczne kawałki. To miks współczesnego popu, muzyki z lat 80. i 90. oraz house’owych brzmień. Wszystkie utwory są współtworzone przez Ritę Orę oraz Imanbeka.

Stworzyliśmy iście światowy projekt, do którego udało nam się zaangażować moich ulubionych artystów i producentów. To był świetny czas, w którym obudziliśmy w sobie nowe pokłady kreatywności. Projekt bardzo nas do siebie zbliżył, także osobiście, więc całość będę wspominał jako świetne doświadczenie – mówi Imanbek.

Rita Ora, Imanbek – Bang [TRACKLISTA, PIOSENKI]

1. Big (feat.Gunna) – Rita Ora, David Guetta, Imanbek

2. Bang Bang – Rita Ora, Imanbek

3. Mood (feat. Khea) – Rita Ora, Imanbek

4. The One – Rita Ora, Imanbek

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama