Reklama
placeholder
News

Robert i Anna Lewandowscy – majątek. Szacowana kwota jest oszałamiająca

Robert i Anna Lewandowscy – majątek. Szacowana kwota jest oszałamiająca

Fot. Instagram.com/annalewandowskahpba

Reklama
Reklama
placeholder

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska tworzą jedną z najbardziej znanych par świata. Nie jest tajemnicą, że zarabiają krocie. Ile wynosi majątek Lewandowskich?

Polska przyśpiewka na otwarciu mundialu w Katarze. Zaskoczeni? >> 

W 2022 roku Robert i Ania Lewandowscy znaleźli się na liście 100 Najbogatszych Polaków. Jak przypomniał niedawno portal sportowefakty.wp.pl, majątek Roberta i Anny Lewandowskich jest szacowany na 625 milionów złotych. Słynne małżeństwo zajęło w rankingu najbogatszych Polaków 89. pozycję, awansując o 3 miejsca względem poprzedniego zestawienia. 

Sporą część tej kwoty Robert Lewandowski zarobił na boisku i w reklamach. Napastnik FC Barcelony wraz z żoną inwestuje w liczne biznesy – czytamy na sportowefakty.wp.pl.

Mecze Polski na Mundialu 2022 – kiedy, o której i gdzie emisja spotkań Polaków? >> 

Serwis wyliczył, że Lewandowscy posiadają liczne nieruchomości, w tym willę w Stanclewie na Mazurach, apartament w Warszawie oraz apartamenty w Świnoujściu. Według doniesień Lewandowski ma mieć też prywatne osiedle na warszawskiej Ochocie i domy na Majorce oraz w Monachium.

Robert i Anna Lewandowscy zarabiają też na rozwoju własnych firm. Sportowe Fakty przypominają, że w 2021 roku piłkarz zainwestował w polski startup LESS_ . „Lewy” otworzył też restaurację NINE’s w Browarach Warszawskich.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama