Reklama
placeholder
News

Robert Pattinson i Suki Waterhouse razem na Met Gali zrobili furorę. Jak się prezentowali?

Robert Pattinson i Suki Waterhouse razem na Met Gali zrobili furorę. Jak się prezentowali?

fot. YouTube.com/@Vogue / fot. instagram.com/sukiwaterhouse

Reklama
Reklama
placeholder

Robert Pattinson i Suki Waterhouse to nietypowa para, jak na standardy Hollywood. Oboje są znanymi aktorami, którzy często bywają na różnych imprezach, chronią jednak swoją prywatność i trzymają związek z dala od mediów. Na Met Gali 2023 pojawili się jednak razem – to ich drugie, oficjalne wyjście. Pierwszy raz pokazali się jako para na imprezie Diora pod koniec 2022 roku.

Met Gala 2023: najlepsze stylizacje gwiazd. Kto pojawił się na imprezie? >>

Robert Pattinson i Suki Waterhouse – związek 

Ze względu na popularność Roberta i Suki, gdy tylko pojawiły się pierwsze plotki o ich związku, dziennikarze i fotoreporterzy usilnie starali się znaleźć dowód na potwierdzenie tej rewelacji. Wszystko zaczęło się w połowie 2018 roku, choć para miała się spotykać już od kilku miesięcy. Chwilę po pojawieniu się pierwszych pogłosek, Robert i Suki pojawili się na Festiwalu Filmowym w Toronto, jednak byli osobno i nie dali po sobie poznać, że coś ich łączy.

Mężczyzna odtwarza kadry z Robertem Makłowiczem. Te foty to złoto >>

Żadne z nich nie komentowało doniesień prasy, nie używali nazwiska drugiej osoby w wywiadach, nie publikowali wspólnych zdjęć. Paparazzi jednak uchwycili ich kilka razy na kawie czy lunchu. Odtwórca roli Batmana w jednym z wywiadów opowiedział anegdotę, w której użył określenia „moja dziewczyna”, wszyscy jednak wiedzieli, że chodzi o Waterhouse. Wielokrotnie w mediach pojawiały się rewelacje dotyczące rzekomych zaręczyn, informacje te nigdy nie zostały potwierdzone.

Publiczny debiut aktorskiej pary miał miejsce dopiero po 4 latach związku! To naprawdę niezły wynik. Na pokazie Diora w Egipcie Robert i Suki zachwycili reporterów swoją obecnością i kreacjami. Podobnie było na Met Gali.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse – Met Gala 2023, kreacje

Robert Pattinson jest ambasadorem marki Dior i właśnie w kreacji z tego domu mody pojawił się na imprezie. Aktor wybrał prosty garnitur z broszką zamiast krawata/muszki, do tego buty z ozdobnymi czubkami.

Suki Waterhouse pojawiła się w zwiewnej, haftowanej w kwiaty sukience w kolorze nude, którą zaprojektował Kim Jones dla Fendi. Fryzura aktorki nawiązywała do delikatnej kreacji.

Co sądzicie o ich stylizacjach?


 

 

 

Robert Pattinson i Suki Waterhouse na pokazie Diora w 2022 roku

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama